5 ietekmīgākās sievietes videospēļu vēsturē!

Pievienot komentāru
5 ietekmīgākās sievietes videospēļu vēsturē!
Foto: AP/Scanpix

Pagājušajā tehnoloģiju un videospēļu izklaides raidījumā “GameFace” rubrikā “Nedēļas TOP 5” tika apskatītas varenākās sievietes videospēļu vēsturē.

Sievietēm ir milzīga nozīme ne tikai vīriešu reālajā dzīvē, bet arī virtuālajā pasaulē. Tas ir iemesls, kāpēc Norberts šajā sērijā nolēma jums pastāstīt par to, kuras ir varenākās daiļā dzimuma pārstāves.

Merila Silverburga, kura nāk no videospēles “Metal Gear Solid”. Šo dāmu nekādā gadījumā nedrīkst saukt par dīvu, drīzāk pielīdzināt vecim, jo ir kārtīgs kareivis. Viņas tēvs bija labi pazīstams ar spēles galveno varoni Snake. Meitene piedzima karabāzē un rotaļlietu vietā spēlējās ar ieročiem.

Video

Liara Tsoni ir videospēles “Mass Effect” tēls – citplanētiešu meitene, kuras ādas krāsa ir… zila. Viņai bija romāns ar spēles galveno varoni, komandieri Šepardu. Spēle “Mass Effect” ļāva tās spēlētājiem sajusties tuvākiem ar tās varoņiem, pateicoties emocionālajai plūsmai.

Aja Breja ir no mazāk zināmām spēļu franšīzēm “Parasite Eve”, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņa būtu… bezjēdzīga. Viņai bija īpašas dotības, jo pārvaldīja maģiju. Viņa spēja šaut uguni, plazmu, piepildīt dzīvības utt. Kas interesanti, Aja strādāja policijā, un viņai patika cīnīties pret mutantiem.

Ja jūs nezināt nākamo varoni, jums jāsāk nopietni pārdomāt, vai patiesi esat “geimeris”. Džila Valentaina no pasaulslavenās spēļu sērijas “Resident Evil”. Viņas galvenais uzdevums bija, “attīrīt” cilvēci no zombijiem.

Par pirmo vietu nevienam nevajadzētu būt šaubām – Lara Krofta, kapeņu izlaupītāja. Atcerēsimies, ka visās filmās viņu atveidoja neviena cita kā Andželīna Džolija. Tieši šis tēls spēļu sērijas “Tomb Raider” padarīja par tik izcilām, jo šī meitene ir bezbailīga un viņai patīk riskēt.