5 grūtākās misijas leģendārajai spēlei GTA San Andreas

2 komentāri
5 grūtākās misijas leģendārajai spēlei GTA San Andreas
Foto: REUTERS/Scanpix

Ikviens, kurš kaut reizi piesēdies pie datora ar iemeslu – uzspēlēt kādu videospēli, visticamāk, ir iemēģinājis spēkus vienā no populārākajām spēļu sērijām Grand Theft Auto jeb GTA. Spēles ilguma ziņā garākā no tām, kas, loģiski, nozīmē arī viena no grūtākajām, bija San Adreas daļa. Raidījums GameFace apkopojis, kuras bija piecas grūtākās misijas.

Misija End of the Line ierindojas šī topa piektajā vietā. Tā ir GTA San Andreas pati pēdējā misija, kur tev nepieciešams nozagt tanku, izbraukt cauri mājām, kur galā tevi sagaidīs draugs, kurš beigu beigās izrādās spēles lielākais ļaundaris. Big Smoke ņem kājas pār pleciem, iesēžas automašīnā un tev viņam jādzenas pakaļ. Sprādzieni, šaušanas un viss, ko vien vari iedomāties, notiks pašā pēdejā misijā.

Body Harvest galvenais uzdevums ir doties uz fermu un nozagt kombainu, taču ir viens bet – šajā fermā dzīvo traki ļautiņi, kuriem visiem ir ieroči, turklāt viņi nebūs sajūsmā, ka kaut ko no viņiem zodz. Viņi visi lēks tavam kombainam priekšā un, braucot tiem pāri, spēkrats kļūs arvien lēnāks un lēnāks, bet tev nekas cits neatliek, jo ir jāaizmūk. Pats galvenais ir nepieļaut, ka tevi nenotver.

Video

Šīs ir misijas pie čaļa ar vārdu Jethro, kuram pieder radiovadāmo modelīšu veikals. Tur tev būs jālido ar spēļu lidmašīnītēm vai helikopteriem. Īsta rakstura pārbaude! Nešausti sevi, ja ne vienu reizi vien uzdod jautājumu – kāpēc es vispār spēlēju šo spēli?

Otrā grūtākā misija šajā spēlē viennozīmīgi ir Stowaway. Šeit tev ar motociklu jācenšas sadzīt lidmašīna, kas tūlīt pat pacelsies. Ja tiec iekšā, tev jāpiekauj visi ļaundari, jātiek līdz lidaparāta vadības telpai un jāievieto tur spridzeklis, ar izpletni jāpaspēj evakuēties un tā jāuzspridzina. Bet tas vēl nav viss, nepieciešams arī piezemēties, bet, kamēr to centies izdarīt, no zemes uz tevi šauj ar granātmetējiem un citiem spēcīgiem ieročiem, kas piezemēšanos krietni apgrūtina.

Black Project ietvaros tev jādodas uz Area 69 (ekvivalents reālās dzīves Area 51). Šeit jāliek lietā visas maskēšanās un paslēpšanās metodes (Stealth mode), jātiek garām neticamai aizsardzībai un jānonāk šīs iestādes pazemē, jānozog paciņa un pēc iespējas ātrāk arī jātiek laukā. Šī misija pavisam noteikti ir sarežģītākā GTA San Adreas spēlē un, iespējams, pati grūtākā visā GTA sērijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!