FOTO: 40 dažādi un oriģināli pisuāri

Komentāri

Pisuārs ir brīnišķīgs tualetes piederums, kas spēlē nebūt ne pēdējo lomu vīriešu dzīvē. Iespējams, tāpēc, lai kaut mazliet iepriecinātu dzīves nomākto vīrieti, radoši un inovatīvi ļaudis ir pievērsušies oriģinālu pisuāru radīšanai.

Kā zināms, arī viens no Latvijā radītajiem pisuāriem ir savulaik izraisījis pisuāru industrijas interese. Pašmāju ražojums izcēlās ar to, ka bija uzkonstruēts tā, ka tajā varēja nokārtot to, ko vajag nokārtot, kā arī nomazgāt rokas. Labums? Netiek lieki tērēts dārgais ūdentņš, kas šo pisuāru padarīja par videi draudzīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču citviet jaunrade nav apstājusies tikai pie eko pisuāriem – pisuāru dizainā izmantoti popkultūras elementi, ka arī nojaušamas atsauces uz seksuālo tematiku, kas, iespējams, varētu likties kārtējais vīriešu šovinims. Lai vai kā – 40 dažādi un oriģināli pisuāri!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl