26. novembris – Kūku diena

Komentāri
26. novembris – Kūku diena
Foto: Stevie Spiers Photography, Flickr.com

Šodien kulināru pasaulē tiek svinēta Kūku diena, vēsta vietne food.com.

Ikviens zina, no kā pašas gardākas kūkas tiek gatavotas mūsdienās, bet vēsturē ir saglabājušās liecības par to, ka mūsu senči kūkas “cepa” no raudzētas maizes, tās saldinot ar medu, augļiem un riekstiem.

Interesanti, ka vārds “kūka” cēlies no sena skandināvu vārda “kaka”, ar ko apzīmēja no miltiem gatavotus saldumus.

Ja Tu dod priekšroku vaniļas, šokolādes, medus vai ananāsu garšām, nogriez šķēli savas iemīļotās kūkas un nosvini šo garšīgo dienu!

Novembris kulināru pasaulē tiek atzīts arī par Granātābolu mēnesi, Valriekstu sviesta mīlētāju mēnesi un Ģimenes rakstpratības mēnesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl