26. novembris – 2018. gada veiksmes diena. Astrologa ieteikums, kā sākt šo nedēļu

1 komentārs
26. novembris – 2018. gada veiksmes diena. Astrologa ieteikums, kā sākt šo nedēļu
PIXABAY

Lieliski jaunumi, jaunu nedēļu sākot! Pirmdiena, 26. novembris, ir veiksmes diena. Īpaši spēcīgs laiks ir rīta pusē, vēsta pazīstamais astrologs un psihoterapeits Andis Geste.

”26. novembris astroloģiski ir viena no gada veiksmes dienām. Varbūt tā pat nav tikai gada veiksmes diena, bet tā varbūt ir visa mūžā veiksmes diena.

Īpaši veiksmīgs laiks ir no plkst. 8.26 līdz plkst. 8.49 (pēc Latvijas laika). Apsēdieties, padomājiet, ko es dzīvē gribu sasniegt, kam man ir vajadzīga veiksme.

Ja jūs esat kantorī, darbā, viss kantoris var apsēsties pie rīta kafijas un uztaisīt veiksmes breinstormingu. Un tad vis arī sanāks. Tagad ir Strēlnieki. Strēlnieki ir veiksmes laiks. Un izdosies gan tev, gan kantorim.

Lai laba ziema!” sociālajos tīklos ziņo Geste.

instagramā esmu. andisgeste mans niks tur. Pirmdiena, 26. novembris ir veiksmes diena, īpaši spēcīgs laiks ir 8:26-8:49 pēc LV laika. Ja esat citur pasaulē, jāskatās LV laiks. Lai top! Skaistu ziemu!

Posted by Andis Geste on Sestdiena, 2018. gada 24. Novembris

Strēlnieka laiks ir iespēja visu sākt no tīras lapas. Zaudējumi un krīzes vairs nevalda pār mums, dzīvesspēks un dzīvesprieks ņem virsroku. Pienācis piemērotākais laiks mūsu mentālo un fizisko apvāršņu paplašināšanai.

Plašāk par Jupitera gadu Strēlnieka zīmē uzzini šeit!

TOP komentāri

  • Rainis
    +3 +3 0

    Rainis

    Nu vispar loti padzilinati izsmelosi.Ta vienkarsi butu uzskribelejusi,pirmdien sakt lapit pohas,otrdien atsakt.tresdien nolemt nelapit,bet arsteties ar to pasu,ko saindejies.Ceturtdien nokartot slimibas lapu,baiga depresija un turpinat arsteties.
    Tak garo rudens vakaru depresijas viruss,esot lipigs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl