1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Oktobra debesis būs kā cirka arēnas akrobātu skatuve – izskatās tik vienkārši, droši un pārskatāmi. Lai arī apbruņojies ar visu pasaules veiksmi, piesprādzē drošības trosi.

Personīgās realizācijas jomā nebūs īpaši jāpiepūlas, lai pabeigtu jau uzsāktos darbus un projektus. Kas attiecas uz jaunajiem vai tikai briestošajiem darba uzdevumiem, tiem ķeries klāt tikai pēc 9. oktobra Jaunā mēness, un arī tad vajadzētu nopietni apsvērt savas dzīvības enerģijas potenciālu. Savu spēku noniecinot un arī nepārvērtējot. Tā arī varētu izrādīties oktobra lielākā kļūda. Visas idejas tāpat kā visus kastaņus nevarēsi salasīt, tāpēc koncentrējies uz tām ar lielāko potenciālu. Bet arī pie visnelabvēlīgākā no iznākumiem nekādi lielie zaudējumi vai pašapziņas postījumi nav sagaidāmi.

24. oktobrī provokatīvs Pilnmēness, tāpēc draudzīgais ieteikums norāda uz nepieciešamību savaldīt savu emocionālo dabu attiecībā uz izteikumiem vai rīcību, jo tie provocēs nejaukas un neparedzamas atbildes reakcijas.

Sirds lietās neviens tavā vietā kastaņus nesalasīs. Visus darbiņus vajadzēs veikt pašam. Tava apņēmība, uzmanība un viskvēlākās vēlēšanās parādīs, ko spēj izplānot šajā sakarā. Jo vairāk iedvesmas un neatlaidības ieliksi kādās attiecībās, jo lielāka iespēja tām ievirzīties tev vēlamā gultnē. Oktobrī iespējams kāds pārdomu brīdis, kad var izšķirties attiecību nākotne, tad nu tev būs jāizdara viss iespējamais, lai nepaliktu rudens drēgnumā ar basām kājām un aukstu sirdi. Būs cilvēki, kuri tevi atbalstīs, tomēr neatdod visus grožus citam kučierim.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl