Komentāri

Gads strauji tuvojas beigām, un tradicionāli daudzi sāk izvērtēt, kāds bijis aizejošais gads. Arī portāls Skaties.lv apkopojis 2015. gada notikumus, un tos vērtēt aicināja topošās aktrises, inženierus, medmāsas un lidotājus jeb pagaidām vēl uzcītīgus bērnudārzniekus, kas sniedza savu vērtējumu.

Atceroties lielākos un nozīmīgākos gada notikumus sportā daudzi pieaugušie noteikti varētu atcerēties Eiropas basketbola čempionātu Rīgā, ikgadējo pasaules hokeja čempionātu, spožo Kristapa Porziņģa debiju NBA un citus svarīgus sporta notikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv nolēma apvaicāties bērniem – kas, viņuprāt, ir bijuši nozīmīgākie sporta pasākumi aizejošajā gadā. Un jāsaka, ka nozīmīgākie notikumi ir krietni vien atšķirīgi no tā, ko varētu sagaidīt.

Kā jums patīk tas, ka tētis ķer mazo meitiņu? Un tas, ka tētis var iesist mammai bumbu vārtos? Lūk, tie ir īsti sporta notikumi! Tā vismaz domā daļa no portāla Skaties.lv aptaujātajiem bērniem.

Foto

Skaidrs ir tas, ka tēti aizgājušajā gadā ir bijuši vieni no lielākajiem sportistiem, taču kas vēl bijis svarīgs sporta pasaulē, noskaties video, kas atklāj bērnu viedokli par svarīgāko!

Video

Portāls Skaties.lv līdz pat vecgada vakaram turpinās atklāt, kas aizgājušajā gadā bijis svarīgs bērniem un ko viņi par to domā, tāpēc seko līdzi, uzzini un atklāj bērnu viedokli par svarīgāko!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl