13 komentāri

Pienākusi jau piektā svētdiena, kad videospēļu un labas izklaides faniem portālā Skaties.lv un video vietnē TVPlay ir iespēja vērot jestro GameFace raidījumu. To, kā ierasts, vada Norberts un Kaspars, un viņi jums pastāstīs jaunāko un aktuālo par tehnoloģijām un videospēlēm, kā arī ieskatīsies vēsturē.

Šodien puiši apskatīs papildinājumus tādām spēlēm kā Rambo The Videogame un Wolrd of Warcraft. Pēc raidījuma vadītāji ķersies klāt pie pēc nosaukuma ļoti smieklīgas, bet reizē arī bailīgas spēles The Hatman jeb Cepuru vīrs. Noslēgumā Norberts spēlēs agrīno Indiana Jones, kas viņu pamatīgi nokaitinās. Neiztiks arī bez jaunumiem tehnoloģiju pasaulē un vēl daudz kā smieklīga un aizraujoša.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl