15. maija jaunais Mēness ietekmēs mīlas un darba fronti: ko zvaigznes sola maijā

Pievienot komentāru
15. maija jaunais Mēness ietekmēs mīlas un darba fronti: ko zvaigznes sola maijā
Pixabay

Daudziem maijs sāksies ar sajūtu, ka beidzot dzīvē ir jēga, īpaši dziļi personīgajā sfērā, jo šomēnes aktuāla būs attiecību tēma, kas piedzīvos dažādas metamorfozes – augs, attīstīsies, mainīsies. Vairāk par to, ko zvaigznes sola maijā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Maijā uzvedīsies kā mutes bajārs, kā lielais samierinātājs, liktenīgais personāžs gan darba, gan personīgās dzīves kontekstā.

Maija sākumā samilzīs saskarsmes enerģija un metodes. Prāts būs iedvesmots, apbrīnojami enerģisks un rīkoties gribošs. Vārdiem būs spēks, tāpēc domā prātīgāk, lai rīkotos pareizāk. Darbā meklē kādu sev līdzīgi domājošo. Kolektīvā būs vara. 15. maija jaunais mēness piešaus uguni materiālo un reālo plānu īstenošanas krāsnij.

Maija starts pilnmēnesī padarīs tevi intensīvi pārņemtu ar seksuālu, mazliet ekstrēmu spēku un greizsirdību demonstrējošu uzvedību. Apveltīs tevi ar spēju redzēt cauri aizslēgtām durvīm, kuru tu izmantosi par visiem simts procentiem.

Pēc mēneša sākuma krimināldrāmas elementiem iestāsies apbrīnojama attiecību stabilitāte, kas pat vedinās uz ieteikumu, jūtas arī demonstrēt, nevis tikai par tām runāt. Tikai jēgpilnā komunikācijā ar partneri spēsi rast atbildi. Un jēgpilnai un piepildītai jābūt arī jūsu laika pavadīšanai – tas ir veids kā izrunāt un sasiet saplēstās stīgas.