Komentāri
10. februāris šodien un pirms pieciem gadiem. Pasakaini pavasarīgi FOTO
Foto: LETA-Andrey Salikov, Flickr

Netipiski siltie laikapstākļi liek plaukt kokiem, zaļot pavasara puķu asniem un gājputniem atgriezties Latvijā.

Ikviens ir dzirdējis vai lasījis par bargām ziemām, kad, gada baltākajam gadalaikam ejot uz otru pusi, ļaudis ”sveica” cīruļputeņi. Šoziem sniegs mūs iepriecināja vien pāris nedēļas, un februāris dabā sāk līdzināties pavasarim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau saņemtas pirmās ziņas par gājputnu atgriešanos Latvijā. Tik agra, pat par mēnesi agrāka putnu migrācija Latvijā nav novērota ne reizi pēdējo 25 gadu laikā, kopš šādi dati vispār tiek apkopoti, šorīt vēstīja LNT raidījums 900 sekundes.

Pavasara jūtīs ir ne tikai putni. Botāniskā dārzā ārā sākuši parādīties pirmie augi – asnus dzen narcises, tulpes un sniegpulkstenītes. Sākusi ziedēt un pat smaržot burvju lazda.

Lai gan jaunākās sinoptiķu prognozes liecina, ka jau rīt kļūs aukstāk, šodien sasniegts jauns siltuma rekords, gaisa temperatūrai sasniedzot plus 9 grādus.

Pavasara gaiss jaušams arī Latvijas ārēs. Galerijā aplūko liecības par pavasara iestāšanos no Lapmežciema pludmales un Kaņiera ezera.

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl