10 fakti, ko Tu, iespējams, nezināji par LMT Summer Sound

Komentāri
10 fakti, ko Tu, iespējams, nezināji par LMT Summer Sound
Foto: facebook/summersoundfest

Šovasar festivāls LMT Summer Sound apmeklētājus iepriecinās ne tikai ar dažādu ārzemju mūziķu uzstāšanos, bet arī ar plašu dienas programmu. Kā arī pirmo reizi festivāla ietvaros norisināsies Jūras svētku pasākumi.

Festivālā LMT Summer Sound uzstāsies norvēģu duets Nico&Vinz, somu leģendas Apocalyptica, kaimiņzemes rokstāri Mumiy Troll, Eirovīzijas pārstāve no Latvijas Aminata, par Latvijas stilīgāko mūziķi atzītais Markus Riva, grupas Astro’n’out kopā ar DJ Rudd, Musiqq, Pienvedēja Piedzīvojumi un daudzi citi mākslinieki. Tomēr tas nav viss – Jūras svētku ietvaros tiks piedāvāta plaša dienas programma, kuru liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespējams apmeklēt bez maksas, uzsver festivāla rīkotāju pārstāve Alise Pabērza.

Lūk, desmit grandiozākās lietas, kuras varēs redzēt un piedzīvot Jūras svētku un LMT Summer Sound festivāla ietvaros:

  1. Pirmo reizi Latvijā norisināsies Air Guitar sacensības, kuru uzvarētājs dosies uz Somiju
  2. Košais Alpina krāsu skrējiens
  3. Muzejs par godu Liepājas Dzintaram
  4. ”Pludmales Spēks”, ”Futnets” un citas sportiskas aktivitātes
  5. Ledus skulptūru šovs ar pasaules čempionu Kārli Īli
  6. Izpletņlēcēju šovs
  7. Lielo karuseļu zona
  8. Lielākā deju arēna Baltijā – 800 m2
  9. Jūrnieku stila ”dress code”
  10. Bezmaksas dienas programma Jūras svētku ietvaros

Festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, Bet Bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete – 28, eiro ieejas biļete un telts vieta 35 eiro, VIP biļete –70 eiro, VIP biļete + autostāvvieta – 85 eiro. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Sekojiet informācijai par festivālu mājaslapā summersound.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl