Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīves raibumi

FOTO stāsts: kā Skaties.lv meitenes ar ”Zērgli” pāri Gaujas senlejai traucās

FOTO stāsts: kā Skaties.lv meitenes ar ''Zērgli'' pāri Gaujas senlejai traucās 1

”Ja jau pensionāri un vecpuisis stringos var, mēs arī varam,” nodomāja Skaties.lv Izklaides meitenes un sēdās auto, lai dotos uz Siguldu, kur no jūlija sākuma pieejama atrakcija ”Zērglis”, kas ļauj baudīt ērgļa cienīgu lidojumu pāri Gaujas senlejai. Pasākums izvērtās neaizmirstamā un slapjā piedzīvojumā, kuram līdzīgu neesot baudījuši pat ”Zērgļa” pieredzējušie instruktori.

FOTO izlase: ”Positivus” apmeklētāju stila odziņas

FOTO izlase: ''Positivus'' apmeklētāju stila odziņas 3

Festivāls ”Positivus” allaž pārsteidz ne tikai ar lielisku muzikālo programmu vairāku dienu garumā, bet arī ar apmeklētāju stilu – kultūras baudītājiem šī ir iespēja beidzot ļaut vaļu radošajiem lidojumiem un uzvilkt to, ko, iespējams, ikdienā nevar atļauties. Skaties.lv apkopoja šī gada festivāla aktuālākās tendences un krāšņāk ģērbto viesu foto.

Pikanti kadri: Ventspili pierībina pavisam pliku motobraucēju pūlis

Pikanti kadri: Ventspili pierībina pavisam pliku motobraucēju pūlis 24

Kamēr liela daļa Latvijas brīvdienās līksmoja Salacgrīvā, ne mazāk jautri gāja Ventspilī. Tur tradicionāli notika Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums “Kurland Bike Meet 2017”, kura ietvaros arī kāda īpaša atrakcija – pliko brauciens.

Spalvas pa gaisu! FOTO: cilvēki uz pilnu klapi bauda ”Positivus festivālu”

Spalvas pa gaisu! FOTO: cilvēki uz pilnu klapi bauda “Positivus festivālu” 5

Latvijā lielākais mūzikas festivāls ”Positivus” patiešām ir īstā vieta, kur gadu no gada pulcējas ballīšu zvēri, mūzikas cienītāji un mūžīgās jaunības piekritēji. Kā novēroja portāls Skaties.lv, festivāla pirmajā dienā apmeklētāju skaits vizuāli šķietami sarucis, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, taču pozitīvo gaisotni šis fakts nav ietekmējis.

Telšu pilsētiņā jau iegriež ballīti! Pirmie FOTO no ”Positivus”

Telšu pilsētiņā jau iegriež ballīti! Pirmie FOTO no ''Positivus'' 6

Piektdienas, 14. jūlija, pēcpusdienā tiek dots starts daudzu tik ļoti gaidītajam ”Positivus” festivālam. Skaties.lv ir ieradies notikuma vietā un tiem, kuri tikai ceļā, piedāvā apskatīt pirmos kadrus no ballītes, kas telšu pilsētiņā pilnā sparā iet vaļā jau no ceturtdienas vakara.

FOTO: Bauskas kantri festivālā līksmība un publikas atsaucība kā nekad

FOTO: Bauskas kantri festivālā līksmība un publikas atsaucība kā nekad 6

Pagājušajās brīvdienās, 7. un 8. jūlijā, visi ceļi veda uz Bausku, kur norisinājās jau 19. Bauskas kantri mūzikas festivāls. Vieni no festivāla lielākajām zvaigznēm bija grupa ”Klaidonis”. Muzikālās apvienības līderis Māris Sloka portālam Skaties.lv atzina, ka pabijis pilnīgi visos Bauskas kantri mūzikas festivālos, bet tik labi kā šogad sen nebija gājis.

“Positivus” festivāla aproces būs iespējams saņemt JAU RĪT!

"Positivus" festivāla aproces būs iespējams saņemt JAU RĪT!

Šajā nedēļas nogalē, no 14.-16. jūlijam, tūkstošiem mūzikas mīļotāju no Latvijas un ārvalstīm Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcēs jau 11. “Positivus” festivāls. Arī šogad pasākuma organizatori piedāvā iespēju aproces uz festivālu saņemt iepriekš.

FOTO: ar ”Kalniem pāri” un ”Zemenēm” vairāk nekā 200 bundzinieku pierībina Grīziņkalnu

FOTO: ar “Kalniem pāri” un “Zemenēm” vairāk nekā 200 bundzinieku pierībina Grīziņkalnu

Svētdien, 9. jūlijā, Grīziņkalnā kopā ar populāru pašmāju un ārzemju mūziķu piedalīšanos izskanēja Baltijas valstu bundzinieku samita koncerts. Uzstājoties grupu ”The Sound Poets”, ”Apvedceļš”, ”My Radiant You” līderiem, ASV bundziniekam J.P.Bouvet, Grīziņkalnu pieskandināja vairāk nekā 200 samita dalībnieku vecumā no divarpus līdz 80 gadiem.

Noklausies: Latvijā radīta himna pelmeņiem

Noklausies: Latvijā radīta himna pelmeņiem 8

Populārajam miltu un gaļas izstrādājumam pelmeņi nesen tapusi īsta slavas dziesma. Jaunā repa mākslinieka Andžas, kurš ar lieliskiem panākumiem piedalījās vasaras lielākajās rīmju cīņās ”Summer Rap Battle”, veikums jau raisījis sabiedrības interesi.

Iespaidīgi! Festivāla “Playground” teritorija no putna lidojuma

Iespaidīgi! Festivāla "Playground" teritorija no putna lidojuma

Jau šajā nedēļas nogalē ekstrēmo sportu veidu, mūzikas un vienkārši kvalitatīvas atpūtas baudītājiem savos plānotājos jāieraksta festivāls “Playground”, kas jau ceturto gadu norisināsies Sporta kompleksā “333”. Organizatori “Facebook” profilā nopublicējuši video, kā izskatās festivāla teritorija no putna lidojuma.

6 lietas, kas jāizdara “Positivus” festivālā

6 lietas, kas jāizdara "Positivus" festivālā

Atlicis vairs tikai mazāk par nedēļu, kad Rīgas jūras līča krastā esošajā pilsētiņā Salacgrīvā norisināsies viens no gaidītākajiem pašmāju notikumiem mūzikas dzīvē – festivāls “Positivus”. Tas jau 11. gadu pulcēs tūkstošiem cilvēku no Latvijas un ārvalstīm, bet ko tur īsti darīt? Ieteikumi no ikgadēja festivāla apmeklētāja.

Draiski FOTO: pašā Rīgas centrā notikusi iespaidīga pirts ballīte

Draiski FOTO: pašā Rīgas centrā notikusi iespaidīga pirts ballīte 10

Ko darīt, ja jūlijs padevies varen auksts, bet dikti gribas pasvīst patiešām karstā ballītē? Jāiet pirtī! Aizvadītajās brīvdienās kārtīgi nopērties ar bērza slotiņām un relaksēties ūdens kublā bija iespējams pašā Vecrīgas centrā. ”Radiobar” notika vērienīga pirtošanās ballīte.