Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Dzīve bez atkritumiem - "jūtūberes" Ritas pieredze

Dzīve bez atkritumiem - "jūtūberes" Ritas pieredze

“Zero waste” un “less waste” jeb bezatkritumu un atkritumu limitēšanas dzīvesveids kļūst arvien populārāks. Arī pašmāju “jūtūbere” Rita Goroveca-Butēvica ir bezatkritumu filozofijas piekritēja.

Izlasi šodienas horoskopu! Šo otrdienu vajadzētu pilnvērtīgi izmantot...

Izlasi šodienas horoskopu! Šo otrdienu vajadzētu pilnvērtīgi izmantot...

Šo otrdienu vajadzētu pilnvērtīgi izmantot dažādām mentālām un intelektuālām aktivitātēm, kas padosies viegli, un rezultāti būs lieliski. Tātad visas darbības, kur ir vajadzīgs radošs prāta darbs. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija, īpaši ar skolotājiem un tiem, kurus uzskati par saviem iedvesmotājiem.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Uzaususi dinamiskā pirmdiena, kad būtiski pieaugs spriedze, dzīves alkas, dziņas un visādi citādi rīkoties stimulējuši aspekti. Sakrātie nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, tāpēc neaizraujies ar plāniem par neko nedarīšanu un slimības lapas ņemšanu. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs ātri reaģēt un zibenīgi pieņemt lēmumus, arī aplamos. Vēl neaizmirsti, ka skaistumam šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 5. oktobrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 5. oktobrim

Šodien vēlies ar sirdi! Bet noteikti vēlies. Šodien ir piemērota diena, lai ieviestu gan pārdomātas, gan fundamentālas pārmaiņas dzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par rudenīgi silto un omulību vairojošo noskaņu. Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu.

Pasaulslavenais cirks "Cirque du Soleil" par savu jauno izrādi "CRYSTAL"

Pasaulslavenais cirks "Cirque du Soleil" par savu jauno izrādi "CRYSTAL"

“Cirque du Soleil” radījis vēl nebijušu izrādi uz ledus “CRYSTAL”, kas apvieno cirka mākslu un daiļslidošanu elpu aizraujošā šovā. Pēc daudzu mēnešu smaga darba izrāde ir pilnveidota līdz vissīkākajām detaļām, un “Cirque du Soleil” komanda ir sākusi savu pasaules turneju. Šobrīd izrādes notiek saulainajā Meksikā, savukārt Latvijā šī izrāde priecēs mūs no 2020. gada 15. līdz 19. janvārim Arēnā Rīga.

"Vēlējāmies paši savā veidā atklāt Āfriku!" Moči, 7000 kilometri, mežonīga daba un dzīvnieki kanālā TV6

"Vēlējāmies paši savā veidā atklāt Āfriku!" Moči, 7000 kilometri, mežonīga daba un dzīvnieki kanālā TV6

Jauns piedzīvojumu raidījums ”Pa Saules ceļu Āfrikā” TV ekrānos no 5. oktobra kanālā TV6! Ekspedīcija aizraus skatītājus ik sestdienu plkst. 21.00 kanāla TV6 ekrānos! Piedzīvojumu meklētāji Jānis Traubergs un Sandijs Hāns dosies gandrīz mēnesi ilgā ceļā uz motocikliem pa sešām Āfrikas dienvidu daļas valstīm, mērojot vairāk nekā 7000 km.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Septembra distances finišs šogad ar nedaudz pretrunīgu enerģētiku, kā jau mēneša cikla pēdējai dienai raksturīgs. Iespējams, ka tas tev sagādās zināmu diskomfortu, īpaši ja neesi optimistiski noskaņots. Priekšnojautu studēšana, lai paliek citām dienām. Mājas dzīvē var rasties situācijas, kad iekšā ir daudz, bet ārā nekas sakarīgs nenāk.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 29. septembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 29. septembrim

Pēdējās septembra svētdienas debesīs notiekošais uzjundīs emocijas un piešķils dzirkstis ambīciju dzinējiem. Brīvdienas gaitās ejot, jācenšas noturēties uz vēsā prāta takas un nebrist mirkļa maldu biezokņos.

Nost ar iesnām un depresiju! Nedēļas ekrāna jaunumi priekpilnam rudenim

Nost ar iesnām un depresiju! Nedēļas ekrāna jaunumi priekpilnam rudenim

Lai arī tik tikko ārā vēl bija vasara, nu tā šķiet nebeidzami tālu – aiz loga līst, dzīvoklī auksti, sirsniņā drūmi, bet degunā – iesnas. ”TVPlay Premium” ir sagatavojis trieciendevu pret visām rudens saslimšanām un grūtsirdību – izlasi ar jaunākajām filmām un seriāliem, kā arī iespēju noskatīties aktuālos šovus ātrāk.

Noskaties! Iznācis ''Jaungada taksometrs 2'' treileris

Noskaties! Iznācis ''Jaungada taksometrs 2'' treileris

Režisora Māra Martinsona filma “Jaungada taksometrs 2” uzsāk ceļu pie skatītājiem, iepazīstinot ar filmas reklāmas rullīti. “Jaungada taksometrs 2” ir pirmā filma Latvijas mūsdienu kino vēsturē, kuras varoņi izdzīvos savas sižeta līnijas turpinājumā, kas būs redzamas kinoteātros Latvijā no 6. decembra.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 28. septembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 28. septembrim

Šodien pārpratumu un dīvaino situāciju diena, kuras radīsies pārsvarā tavu iedomu uzburto ainiņu rezultātā. Tas radīs pamatu šaubām un citām svārstīgām noskaņojuma izpausmēm. Visas šīs sakāpinātās sajūtas mazināsies palielinot fizisko aktivitāti un pieturoties pie dienas kārtības ruļļa.