Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Lieldienu olu krāsošana: radošas idejas žilbinošam raibumam

Lieldienu olu krāsošana: radošas idejas žilbinošam raibumam

Par Lieldienu olu krāsošanas tradīcijas izveidošanos pastāv vairākas versija. Viena no tām saistīta ar Lielo gavēni, kura laikā olas netika ēstas, bet dējējvistas nav pielāgojušās baznīcas kalendāram. Tādēļ, lai olas neaizietu bojā, tās vārītas. Lai vārītās olas atšķirtu no nevārītajām, ūdenim pievienoti augi, kuru sastāvā bija dabīgās krāsvielas.

6 lietas guļamistabā, kas var ietekmēt tava miega kvalitāti

6 lietas guļamistabā, kas var ietekmēt tava miega kvalitāti

Visiem zināms, ka miegs ietekmē veselību. Līdztekus veselīgai pārtikai un fiziskām aktivitātēm, miegs ir ļoti būtisks. Pieaugušam cilvēkam ir nepieciešams gulēt 7–8 stundas. Taču – ko darīt, ja iemigšana ir kā milzu darbs un tas ir ļoti trausls? Iespējams, cēlonis meklējams tavā guļamistabā.

10 lieliskas vietas pavasara piknikam ar draugiem

10 lieliskas vietas pavasara piknikam ar draugiem

Ziema ir galā, un pulkstenis ir pārgriezts atpakaļ uz vasaras laiku. Lai arī līdz vasarai vēl pāris mēneši jāpaciešas, par piknika sezonas atklāšanu var domāt jau tagad. Esam apkopojuši saujiņu labu piknika vietu Rīgā un pilsētas tuvākajā un tālākajā apkārtnē, lai tev lieki nebūtu jālauza galva par piemērotu piknika vietas atrašanu!

Vēlies svinēt patiešām šiki? Sarīko ballīti Getsbija stilā!

Vēlies svinēt patiešām šiki? Sarīko ballīti Getsbija stilā!

Lieliskais Getsbijs zināms kā varenu un greznu ballīšu piekritējs. Dzērieni un dejas līdz rītausmai ir neatņemama svinību sastāvdaļa. Sagatavo savas deju kurpes, spožāko kleitu un garāko pērļu rotu, jo šī ballīte alkst pēc 20. gadu šarma un glamūra!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Diena ir piemērota, lai nepalaistu garām visdažādākās iespējas. Pārējais no gaumes un vajadzības atkarīgs. Tev jāsaņemas, lai parādītu absolūtu racionālā prāta dominanci pār emocijām. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai laba fiziskā forma noteiks to, kurš pirmais atvērs iespēju durvis.

Ko miega poza vēsta par tavām attiecībām?

Ko miega poza vēsta par tavām attiecībām? 1

”Karotīte”, seja pret seju, mugura pret muguru, gulēšana katram savā gultas pusē. Tā kā miega pozu kontrolē zemapziņa, ķermeņa valoda miegā var būt pārsteidzošs veids kā atklāt, kas notiek tavās un partnera attiecībās.

Zvaigžņu tulks: Šodien, pateicoties cilvēkiem, kuri ...

Zvaigžņu tulks: Šodien, pateicoties cilvēkiem, kuri ...

Šodien, pateicoties cilvēkiem, kuri ir nesatricināmi likuma un burta kalpi, vari piedzīvot kādu lietderīgu atklāsmi, kas var būt arī nepatīkama. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli nocietināties un savlaicīgi pamanīt zemūdens akmeņus.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien pūpolsvētdiena, tāpēc kārtīgi veic visus pēršanas rituālus! Kā jau pavasarī pieklājas, pienācis negaisu laiks un šodien ir jābūt gatavam uz pēkšņu apstākļu maiņu un brāzmām, bet pirms negaisa parasti ir bezvējš un nekas neliecina par tā tuvošanos. Tātad, ja nejūti negaisa tuvošanos, nenozīmē, ka tas nebūs, bet, drīzāk, liecina par pieredzes un novērošanas spēju trūkumu. Ideālā gadījumā, tevi tie var neskart. Katram gadījumam sagatavo savu lietusmēteli.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien burvīgajā piektdienā nedrīkst dīkdienībā pazaudēt, nosist vai vēl kaut kā vieglprātīgi izniekot dārgo laiku. Vēl šodien nedrīkst simulēt vai izlikties, ka esi baigi iegrimis darbos un pārņemts ar problēmu risināšanu. Šādi triki neies cauri un tevi pieķers visneveiklākajā brīdī. Šodien darāmajā jāieliek sirsniņa vai prāta diktēta apņēmība. Nešķiro darbus pēc lieluma un atdeves principa, visam jāattiecas ar vienlīdz lielu atbildības sajūtu.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 11. aprīlim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 11. aprīlim

Šī diena rosinās pārdomas par darāmā lietderību un rezultāta jēgu. Būs vēlme apšaubīt viedokļus. Magnētiski un pārliecinoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām tēmām tavā dzīvē.