Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops vērsim

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops dvīņiem

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

Horoskops vēzim

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops lauvai

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops jaunavai

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops svariem

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops skorpionam

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops strēlniekam

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops mežāzim

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops ūdensvīram

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops zivīm

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Nerakstītie šīberēšanas likumi jeb kā smalki uzvesties zaļumballē

Nerakstītie šīberēšanas likumi jeb kā smalki uzvesties zaļumballē

Jau sestdien, 11. augustā, visā Latvijā notiks Simtgades zaļumballes. Mūzika un dejas ir neatņemama zaļumballes sastāvdaļa. Bet kā tad īsti jāģērbjas, jāuzvedas un kādi nerakstītie likumi jāņem vērā, lai zaļumballē godam izrādītu labās manieres – to apkopojusi starpnozaru mākslas grupa SERDE tradīciju burtnīcā ”Zaļumballe”.

Zīmēti kaķi? Jā, pat tādi viņi ir un paliek smieklīgi

Zīmēti kaķi? Jā, pat tādi viņi ir un paliek smieklīgi

Šajā nedēļā, 8. augustā, teju nepamanīta pagāja interneta karaļa un daudzu mīluļa Starptautiskā kaķu diena. Daudzi jo daudzi apbrīno šo dabas mākslas darbu un steidz gan savus, gan citu mīluļus iemūžināt gan fotogrāfijās, gan video. Bet, kā ar zīmēšanu, ne visi taču ”piešāvuši” roku zīmēšanā?!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Ko darīt šodien? 12 lieliski pasākumi, lai Tava sestdiena būtu izdevusies!

Ko darīt šodien? 12 lieliski pasākumi, lai Tava sestdiena būtu izdevusies! 1

Saules aptumsums, Zaļumballe, Likteņdārzam 10 gadi, Pasaules čempionāts orientēšanās sportā un daudz kas cits – šī nedēļas nogale ir pārsātināta ar dažādiem pasākumiem un notikumiem. Tāpēc Skaties.lv ir apkopojis dažus no tiem, ko piedāvājam Tevi iekļaut nedēļas nogales izklaižu klāstā. 

Ieskaties! Skaistas Latvijas pludmales, kuras vērts apmeklēt

Ieskaties! Skaistas Latvijas pludmales, kuras vērts apmeklēt

Šogad vasara mūs lutina ar izcili karstām dienām – tā vien gribas zvilnēt pie jūras un baudīt saulaino laiku. Tā kā Baltijas jūras piekrastes garums Latvijā stiepjas aptuveni 500 kilometru garumā – šeit ir daudz pludmaļu. Atliek vien izvēlēties savu mīļāko.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

“Laba Daba” uzsāk jaunu tradīciju un atklāj Labdarības pļavu

“Laba Daba” uzsāk jaunu tradīciju un atklāj Labdarības pļavu

Svinot desmito jubileju, mūzikas festivāls ”Laba Daba” aicina uz labiem darbiem un uzsāk jaunu tradīciju, ieviešot labdarības programmu. To šogad atklās ar ”Fonda Līdzskaņa” labdarības izsoli, kurā varēs ziedot līdzekļus grūtībās nonākušajiem mūziķiem, apmaiņā pret to saņemot kādu īpašu, festivāla mūziķiem piederošu priekšmetu.

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba” jau šonedēļ

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba” jau šonedēļ

Jau šonedēļ, no 3. līdz 5. augustam, atpūtas kompleksā ”Ratnieki”, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā. starptautiskais mūzikas festivāls ”Laba Daba” svinēs desmit gadu jubileju. Kopumā uz piecām skatuvēm koncertēs vairāk nekā septiņdesmit dzīvās un elektroniskās mūzikas apvienības no Latvijas un ārvalstīm. Jubilejas gadā par galvenajiem ārvalstu viesiem izvēlēti islandieši ”Múm” un regeja grupa ”Inner Circle” no Jamaikas. 

Perfektai jūlija izskaņai: četras idejas brīvdabas kino vakariem

Perfektai jūlija izskaņai: četras idejas brīvdabas kino vakariem

Uz dažādiem lielākiem un mazākiem ekrāniem visā Latvijā jūlija izskaņā notiek brīvdabas kinoseansi. Bet kāpēc gan kaut kur braukt, ja vari sarīkot savu brīvdabas kino vakaru pats? Atliek izvēlēties tematiku un uz priekšu! Viaplay sagatavojis kārdinošu piedāvājumu dažādiem ballīšu variantiem. Kurš būs tavējais?

Arhīva foto: festivāls "Laba Daba" 10. jubilejas gaidās

Arhīva foto: festivāls "Laba Daba" 10. jubilejas gaidās

Desmit gadu jubileju šogad svinēs starptautiskai mūzikas festivāls ”Laba Daba”. Šajā saistībā portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz labdabīgākā mūzikas festivāla norisi no agrākiem gadiem līdz šodienai.

Enerģētiski tik naidīgs pilnmēness aptumsums sen nav bijis: kā 27. jūliju izdzīvot pēc iespējas mierīgi

Enerģētiski tik naidīgs pilnmēness aptumsums sen nav bijis: kā 27. jūliju izdzīvot pēc iespējas mierīgi 5

27. jūlijā gaidāms pilns mēness aptumsums, kas kā vienīgais būs redzams arī Latvijā. Potenciāli sārtās krāsas dēļ tas dēvēts par Asiņaino Mēnesi. Enerģētiski tik draudīgs pilnmēness aptumsums sen nav piedzīvots. Turklāt astroloģiski papildu efektu dos sakritība ar dižčika sākumu 26. jūlijā, kad Merkurs uzsāks savu ačgārno kustību.

Citronu un medus marmelāde

Citronu un medus marmelāde 1

Latvieši izsenis bijuši lieli dažādu ievārījumu un marmelādes gatavotāji, un arī šī recepte citronu marmelādei ir tuvs radinieks mūsu tradicionālajām ”zaptēm”, taču ir jāzina vairāki knifiņi, lai citronu marmelāde izdotos. Par laimi mums, Anna Panna no ”Gatavo 3” šos knifiņus zina.

“Atklāj Latviju no jauna” jūlija skaistāko vietu top 10

“Atklāj Latviju no jauna” jūlija skaistāko vietu top 10

Latvija ir skaista zeme, to zina ikviens, taču te ir vēl ir miljons apslēptu dārgumu, par kuriem nezinām pat mēs paši! LIAA kopā ar nerimstošu atklājēju un savas zemes lietpratēju Otomāru Pūci ir devušies Latvijas vislabāk glabāto noslēpumu atklāšanas misijā, ir gatavi ar atklājumiem dalīties un aicina sev līdzi ikvienu. 

Festivālu “Laba Daba” papildina bagātīga dejas un teātra izrāžu programma

Festivālu “Laba Daba” papildina bagātīga dejas un teātra izrāžu programma

Jau no 3. līdz 5. augustam Līgatnes pagasta ”Ratniekos” norisināsies starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls ”Laba Daba”. Paralēli piecām mūzikas skatuvēm, uz kurām būs redzami teju 90 muzikālas apvienības, dažādās festivāla norises vietās būs vērojamas 12 laikmetīgās dejas, leļļu, objektu un netradicionālo formu teātra izrādes, kā arī audio vizuālas radio mākslas performances.

Foto: Armanda Simsona ģimenes ceļojums uz augstāko Latvijas pilsētu - Alūksni

Foto: Armanda Simsona ģimenes ceļojums uz augstāko Latvijas pilsētu - Alūksni 9

Atraktīvais TV3 raidījuma ”Superbingo” vadītājs un hokeja kluba ”Dinamo Rīga” tehniskais direktors Armands Simsons ar ģimeni izbaudījuši brīvdienas, apceļojot Ziemeļvidzemes tālāko nostūri –  Alūksni. Kā vēsta Armands savā sociālajā tīklā Instagram: ”Pēc Dziesmu svētku lieluzveduma ”Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājuma pagulējuši vien kādas piecas stundas, esam ne vien augšā, bet jau saules apspīdēti braucam augšā uz Latvijas visaugstāko pilsētu Alūksni”. Armands ar ģimeni piedāvā ieskatīties viņu ceļojumā arī Skaties.lv lasītājiem.

Noskaties: publicēts pārpratumu komēdijas "Homo Novus" treileris

Noskaties: publicēts pārpratumu komēdijas "Homo Novus" treileris 1

Šonedēļ patīkams pārsteigums sarūpēts visiem pašmāju kino cienītājiem. Gaidot Latvijas simtgades spēlfilmas ”Homo Novus” pirmizrādi šoruden, publiskots filmas treileris, kas piedāvā gūt priekšstatu par filmas sižetu un noskaņu, kā arī iepazīt harizmātiskos tēlus, kuros iemīlēsieties no pirmā acu uzmetiena.