Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

10 brīnumgardas receptes ar rabarberiem! Pamēģini!

10 brīnumgardas receptes ar rabarberiem! Pamēģini!

Rabarberi ir īsta Latvijas dārzu pērle – tie ir vieni no pirmajiem, kas nogatavojas, un no tiem var pagatavot daudz un dažādu gardumu. Tāpēc piedāvājam Tev 10 dažādas receptes, kur pirmo vijoli spēlē rabarbers!

Uzmani ausis vasarā! Vērtīgi padomi par ausu veselību visai ģimenei

Uzmani ausis vasarā! Vērtīgi padomi par ausu veselību visai ģimenei

Klāt vasaras sezona, un, kaut nereti to aizmirstam, vasaras laikā, tāpat kā ziemā, jāatceras padomāt par savu veselību.  Pat vēl vairāk – ja ziemā vēl labi atceramies par siltāku jaku un cepuri, vasarā kļūstam vieglprātīgāki un vēlamies tikai skriet, ķert, baudīt, mesties ūdenī, uzstādīt personīgos rekordus maratonā un atklāt ko vēl neredzētu un neizjustu. Īpaši svarīgi vasarā ir padomāt par ausu veselību.

“Aldara” laboratorijā alus kvalitāti nosaka cilvēks

“Aldara” laboratorijā alus kvalitāti nosaka cilvēks

”Aldara” laboratorijas speciālisti, izmantojot modernākās un progresīvākās iekārtas, katru dienu rūpējas par to, lai alus cienītāji saņemtu tikai un vienīgi augstākās kvalitātes alu. Mēs varam būt gandarīti, ka tepat Latvijā ir iespēja izmantot visaugstākā līmeņa aprīkojumu laboratorijā, kurā strādā profesionāla un pieredzējusi komanda ar plašām zināšanām pārtikas tehnoloģiju jomā un alus brūvēšanā.

Pieci ieteikumi, kā atsvaidzināt dzīvokļu mājas kāpņu telpu

Pieci ieteikumi, kā atsvaidzināt dzīvokļu mājas kāpņu telpu

Daudzi cilvēki gadiem ilgi uzturas dzīvokļu mājās, kas ir apbružātas un novecojušas – iespējams, tāpēc, ka apjomīgiem remontdarbiem mājas iedzīvotājiem nav laika vai līdzekļu. Tāpēc apkopojām dažas idejas, kā atsvaidzināt vienkāršo vidi, uzlabojot kāpņu telpas izskatu. Taču atceries, – visas pārmaiņas kāpņu telpā jāsaskaņo ar pārējiem dzīvokļu īpašniekiem.

Video: deputāts pēc strītbola mača vicinās ar cigareti

Video: deputāts pēc strītbola mača vicinās ar cigareti

Kā, iespējams, daudzi zina, ārpus Rīgas domes deputāta pienākuma pildīšanas, Mārim Mičerevskim brīvajā laikā patīk gozēties kameras priekšā dažādos projektos. Viens no tādiem ir sociālajā tīklā ”Facebook” lielu slavu iemantojušais ”Solona klubs”, kurā viņš darbojas kopā ar Andri Tihomirovu. Nu viņiem iznācis jauns video, kurā vīri strītbola laukumā metuši izaicinājumu kādreizējai Latvijas basketbola izlases spēlētājai un WNBA čempionei Anetei Jēkabsonei-Žogotai.

Jūnija kino vakariem – labāko atvaļinājuma filmu izlase

Jūnija kino vakariem – labāko atvaļinājuma filmu izlase

Siltie jūnija vakari ir laiks, kad arī ekrānos gribas baudīt ko vieglu un izklaidējošu. Un nesakiet, ka kino piestāv tikai gada tumšajam laikam! Kā būtu ar burvīgu kino vakaru uz terases, kas apvienots ar grilēšanu vai draudzeņu pikniku ar lielisku filmu fonā? Viaplay ir sarūpējis izcili gardu filmu piedāvājumu tavai vasaras ballītei!

Tradicionālās sālsmaizes svinēšana citviet pasaulē

Tradicionālās sālsmaizes svinēšana citviet pasaulē

Lai gan kaimiņus atšķirībā no draugiem mēs izvēlēties nevaram, tas nebūt nenozīmē, ka nevaram izveidot draudzīgas attiecības ar tuvumā dzīvojošajiem. Tās varam veidot jau no pirmās tikšanās reizes, kas, starp citu, tiek atzīmēta visā pasaulē.

Pat 20 gadu pēc pirmizrādes joprojām satriecošas! "Sekss un lielpilsēta" varones šodien

Pat 20 gadu pēc pirmizrādes joprojām satriecošas! "Sekss un lielpilsēta" varones šodien

Tieši šajā dienā pirms 20 gadiem amerikāņu TV kompānija “HBO” laida klajā seriālu, kas laika gaitā kļuva par vienu no skatītākajiem sieviešu seriāliem televīzijas vēsturē. Tieši šā iemesla dēļ “Sekss un lielpilsēta” ieguva kulta seriālu statusu. Tajā darbojās četras galvenās varones, kuru lomu atveidotājas arī šodien izskatās lieliski.