Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. jūnijs

Jānis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops vērsim

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops dvīņiem

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops vēzim

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops lauvai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops svariem

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

Horoskops strēlniekam

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops mežāzim

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops zivīm

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien saule uzkāpusi pašā debesu kalna virsotnē (18;54) un ir vasaras saulgrieži. Tie iekrīt Pilnmēness fāzē, tādēļ visi rituāli būs ar sakāpinātu enerģētiku. Uzsvars būtu jāliek uz dzīvesspēka iegūšanu un enerģētisko spēku akumulēšanu. Tas ļoti labi saskan ar pirms Saulgriežu obligāti veicamo darbu sarakstu un tie ir sekojoši: mājas iztīrīšana, dārza izravēšana vai dzīves vides sakopšana, līgodziesmu vārdu atkārtošana, ārstniecības augu savākšana (šogad daudzi jau noziedējuši), svētku dzērienu – alus, kvasa, medalus darīšana – to vēl var paspēt, siera siešana – var arī improvizēt par šo tēmu, un mājas pušķošana un vainagu pīšana.

Līgo un Jāņu pasākumi ārpus Latvijas: pasaulē līgos vairāk nekā 20 vietās

Līgo un Jāņu pasākumi ārpus Latvijas: pasaulē līgos vairāk nekā 20 vietās

Līgo vakarā, 23. jūnijā, Latvijā notiks simtiem svētku pasākumu, un ierasti uz šo laiku tēvzemē atgriežas daudzi svešumā dzīvojošie tautieši. Ja tu dziļi sirdī esi liels Latvijas patriots, taču nekādi netiec uz Jāņu vai Līgo svinībām dzimtenē, nebēdā – Skaties.lv piedāvā iepazīt vairāk nekā 20 vietas, kur Līgo svētkus godinās arī ārpus Latvijas.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. jūnijam

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. jūnijam

Nenovēršami tuvojoties saules enerģijas kulminācijas brīdim, visas cilvēcisko enerģiju manifestācijas kļūst spēcīgākas, un turklāt šodien – pilnmēness. Šodien tavi vārdi iegūst īpašu spēku, tieši tāpēc nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Svētdiena ir garīgāka un filozofiskāka vai arī bez sirdsapziņas pārmetumiem ļaujies miesas kārdinājumiem un aizmirsti par izmēriem, kilogramiem un citām kaitinošām lietām, kas parasti sabojā noskaņojumu. Jūties brīvs un necenties iespīlēt sevi kaut kādos standartu un pieņēmumu rāmjos. Priecājies un atpūties.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šī piektdiena ir piemērota, lai...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šī piektdiena ir piemērota, lai...

Šī piektdiena ir piemērota, lai izmantotu iespējas. Pārējais no gaumes un vajadzības atkarīgs. Iespējams, vajadzēs pierādīt savus talantus un varēšanu spējā organizēt cilvēkus un vadīt pasākumus. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai labas komunikācijas prasmes palīdzēs turēties līmenī.

TV3 aicina uz grandiozu Jāņu ieskandināšanu Jelgavā

TV3 aicina uz grandiozu Jāņu ieskandināšanu Jelgavā 1

22. jūnijā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē ”Mītava” notiks TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākums ”Gada īsākā nakts”, kas kuplā skaitā pulcēs populārus un tautā iemīļotus mūziķus un grupas.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Ja tev ir kādas idejas un plāni un pat ja tādu nav, tad šodien tie uzradīsies kā no zila gaisa un prasīsies pēc realizācijas. Parādīsi tās savas personības šķautnes, kuras tikai retais ir iepazinis un pat tava rīcība samērā ikdienišķās situācijās būs dumpinieciska.

Zvaigžņu tulks:  Šodien ir svarīgi būt...

Zvaigžņu tulks: Šodien ir svarīgi būt...

Šodien ir svarīgi būt klātesošam un noskaņoties uz realitātes saulainajiem toņiem. Būs iedvesma rūpīgi un atbildīgi nokārtot savas profesionālās saistības. Šodienas darbi tiks veikti ar radošuma dzirksti un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz rītdienu to, ko var paveikt šodien. Vajadzētu pabeigt uzsākto dokumentu sagatavošanu, sūtīt labās ziņas un saņemt tādas pašas pretī.