Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops vērsim

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops dvīņiem

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops vēzim

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops lauvai

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops jaunavai

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops svariem

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops skorpionam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops mežāzim

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops ūdensvīram

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops zivīm

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Ātri un viegli! Anna Panna Tev iemācīs pagatavot ķiršu kompotu

Ātri un viegli! Anna Panna Tev iemācīs pagatavot ķiršu kompotu

Ja tev šķiet, ka ķiršu kompotu ir vieglāk iegādāties nekā pagatavot, tad tev ir tikai daļēja taisnība. Ķiršu kompota pagatavošana, pēc Annas Pannas receptes, ir gaužām vienkārša. Ja visas sastāvdaļas jau mājās ir, tad pagatavot kompotu, visticamāk, būs vieglāk un ātrāk nekā doties uz veikalu tam pakaļ.

TOP 10: tūristu vēl neapsēstas un mazāk zināmas Latvijas pērles

TOP 10: tūristu vēl neapsēstas un mazāk zināmas Latvijas pērles 2

Siltā vasara pagājusi, un Latviju pārņēmis rudens. Taču nost ar skumjām – šis gadalaiks ir ideāls, lai apceļotu dzimto zemi un baudītu Latvijas dabas krāšņumu. Skaties.lv sadarbībā ar LNT raidījumu ciklu ”Atklāj Latviju” piedāvā idejas tuvākiem un tālākiem izbraucieniem.

Straupes lepnums – Baltijā vienīgie pazemes ezeri

Straupes lepnums – Baltijā vienīgie pazemes ezeri 2

”Vējiņu” pazemes ezeri ir vienīgie zināmie pazemes ezeri ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. ”Salīdzinot ar visu, kas mums Latvijā ir virs zemes un zem zemes, tas daudziem ir pārsteigums,” par Straupes pagastā, Braslas labajā krastā esošo tūrisma objektu portālam Skaties.lv saka pazemes ezeru saimniece Sanda Muižniece-Krujele.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Kastanis – tavs rudens talismans pārticībai, veselībai un ģimenes laimei

Kastanis – tavs rudens talismans pārticībai, veselībai un ģimenes laimei 11

Kastanim piemīt īpašība neitralizēt negatīvo enerģiju un atraisīt cilvēku slēptākās spējas, tāpēc tas iemīļots kā talismans. Rudenī, kad ienākušies kastaņa augļi, neaizmirsti valgi brūno bumbuli ielikt mēteļa kabatā – veiksmei, laimei un veselībai! Vairāk par kastaņa enerģiju un ietekmi uz cilvēka veselību portāls Skaties.lv jautāja dziedniekam un pirtniekam Ziedonim Kārkliņam.

Labākās filmas ģimeniskai Tēvu dienai

Labākās filmas ģimeniskai Tēvu dienai 1

9. septembrī Latvijā atzīmē Tēvu dienu. Tēvi ir dažādi, un katram patiks svinēt pa savam, taču tas, ko varam garantēt – visi ar prieku izmantos iespēju kopā ar atvasēm noskatīties kādu dienai atbilstošu filmu! ”TVPlay Premium” sagatavojis dažas jaukas idejas ģimeniskam Tēvu dienas kino vakaram dažādām gaumēm. Kura būs tavējā?

Interesanti fakti, ko par Jaunpili zina vien retais

Interesanti fakti, ko par Jaunpili zina vien retais 1

Vai zināji, ka Jaunpils baznīcas altāris un kancele ir īsti Ziemeļu renesanses meistardarbi, kurus noteikti vērts apskatīt ? Vai zini, kāda saistība ar Jaunpili ir Mārtiņam Freimanim un Laurim Reinikam? Vai vari nosaukt kādu literāru varoni, kas cēlies Jaunpilī? Jaunpilī mīt ne viens vien aizraujošs stāsts, un tos pavisam noteikti ir vērts atklāt!

Uz Jaunpili aicina labais bruņinieks un citi spoku stāsti Latvijas pilīs

Uz Jaunpili aicina labais bruņinieks un citi spoku stāsti Latvijas pilīs

Kas gan būtu pils bez spoka? Biedējoši, intriģējoši un noslēpumaini tie mīt vai katrā Latvijas pilī un muižā, un par katru klīst aizraujoši nostāsti un leģendas. Patiešām – kur gan citur, kā pilī, kur risinājušās kaislības var gandrīz sajust, pa īstam noticēt spoku esamībai! Un cik liecību par tiem nav dzirdēts! Varbūt vērts doties īstās spoku medībās? Jaunpilī arī viens mēdzot parādīties.

Klāt "Homo Novus" 14. festivāls

Klāt "Homo Novus" 14. festivāls

Trešdien sāksies starptautiskais Jaunā teātra festivāls “Homo Novus”, kas ir vadošais laikmetīgās skatuves mākslas festivāls Latvijā un arī viens no lielākajiem Baltijas reģionā.

Pilnmēness iespaidos norises mīlas frontē: ko zvaigznes sola septembrī

Pilnmēness iespaidos norises mīlas frontē: ko zvaigznes sola septembrī

Dzeltējošo lapu mēnesis sagatavojis vienu otru pārbaudījumu. Jauns mēness darba druvā pavērs jaunas iespējas, bet Pilnmēness mēneša beigās var ietekmēt stratēģisko situāciju mīlas lietās. Vairāk par to, ko zvaigznes sola septembrī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē katrai horoskopa zīmei!

“Es tevi mīlu” – kā uz to reaģē katra horoskopa zīme

“Es tevi mīlu” – kā uz to reaģē katra horoskopa zīme

Ikviens vēlas sadzirdēt vienus no pasaulē skaistākajiem vārdiem “Es tevi mīlu”, un tikpat svarīgi tos ir arī sacīt. Taču kā mēs uz tiem reaģējam, atkarīgs ne vien no otra cilvēka, bet arī no mūsu iekšējā stāvokļa un, protams, no zvaigznēm.