Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. aprīlis

Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Horoskops aunam

Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt saskarsmes un runātprieku. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno, lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Horoskops vērsim

Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā pret sevi pašu. Sadzīves darbu kontekstā šodien nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām.

Horoskops dvīņiem

Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodiena drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā zels un plauks sasteigti risinājumi un secinājumi. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu aktuālāko tēmu izpētei.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Horoskops jaunavai

Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Horoskops svariem

Pievērsies lietišķām sarunām, un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu attiecības ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Horoskops skorpionam

Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Horoskops strēlniekam

Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Horoskops mežāzim

Nodomu revīzija nāks par labu tavas finansiālās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem plāniem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma valgos.

Horoskops ūdensvīram

Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien un šobrīd aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Horoskops zivīm

Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs, un tavi joki kļūs īpaši sarkastiski.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Našķis, kas izsauca vegānu ''kariņus'': Skaties.lv testē skandalozos sieriņus

Našķis, kas izsauca vegānu ''kariņus'': Skaties.lv testē skandalozos sieriņus 6

Par vienu no apspriestākajiem tematiem sociālajos tīklos kļuvuši ”Baltais” jaunie sieriņi, kuri tiek pieteikti kā garda biezpiena desertu alternatīva vegāniem. Kamēr daļa vegānu jūsmo, citi paziņojuši, ka tā ir krāpšana un nemaz tik vegāniski sieriņi nav. Lai arī Skaties.lv nav vegāni, mēs kā saldumu un veselīga dzīvesveida cienītāji uzskatījām par savu pienākumu paši noskaidrot, kā tur īsti ir ar tiem sieriņiem, un kā galu galā garšo biezpiena sieriņš bez biezpiena.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Bedrē līdz viduklim! Saša pozē uz ceļa Vijciems-Valka

Bedrē līdz viduklim! Saša pozē uz ceļa Vijciems-Valka 3

Klāt pavasaris – dīgst pirmie ziediņi, kokiem plaukst lapas un… uz ceļiem parādās garās ziemas laikā izveidojušās bedres. Šis laiks sociālo tīklu lietotājiem ir “pļaujas laiks”, kas  ļauj citam ar citu sacensties asprātībā un jokos par aktuālo tematu.

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

“Kādam šī bedre var izrādīties pēdējā.” Aktieris Kristaps Rasims gandrīz avarē uz "salāpītās" P4 šosejas

“Kādam šī bedre var izrādīties pēdējā.” Aktieris Kristaps Rasims gandrīz avarē uz "salāpītās" P4 šosejas 3

Lai gan pirmā šā gada melnā piektdiena, 13. datums, aiz muguras, leģendārā seriāla ”UgunsGrēks” Jezupa lomas atveidotāja Kristapa Rasima “melnā” diena izrādījās 17. aprīlis. Uz šosejas P4, kas savieno galvaspilsētu ar Ērgļiem, posmā Rīga-Ropaži izveidojusies draudīga izmēra bedre, uz kuras aktieris pārsita automašīnas riepu.

14 pavasarīgas un veselīgas receptes Tev! Pamēģini!

14 pavasarīgas un veselīgas receptes Tev! Pamēģini!

Klāt pavasaris un tas nāk ar pirmajiem zaļumiem, tostarp visādiem gardiem garšaugiem. Tāpēc var aizmirst par ziemai raksturīgajiem ēdieniem un pievērsties kaut kam svaigam. Lūk, 14 ēdienu receptes, kas neliks Tev nožēlot!

Foto: Krievijas skaistākās dāmas izrāda savus daiļos augumus bikini

Foto: Krievijas skaistākās dāmas izrāda savus daiļos augumus bikini

Nedēļas nogalē, Maskavā norisinājās viens no gaidītākajiem notikumiem Krievijas šovbiznesa dzīvē – ar krāšņu šova tika aizvadīta ikgadējā titula “Miss Russia 2018” ceremonija. Neatņemama pasākuma sastāvdaļa ir skaistuļu atrādīšanās bikini peldkostīmos.

Foto: saimnieka Aivara skaļā šķiršanās, TV šovu zvaigžņu gaidības un paziņojums par beigām - aizvadīta spilgta nedēļa Latvijas šovbiznesā

Foto: saimnieka Aivara skaļā šķiršanās, TV šovu zvaigžņu gaidības un paziņojums par beigām - aizvadīta spilgta nedēļa Latvijas šovbiznesā

Kādam sākums, citam beigas – aptuveni tā varētu īsumā raksturot aprīļa otro nedēļu pašmāju izklaides industrijā. Ar pompu satikās, ar pompu izšķīrās kanāla TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” pēdējās sezonas lielākā zvaigzne Aivars Dimitrijevs, grupa “Prāta vētra” izdod jaunu hitu, bet seriāls “Svešā seja” paziņo par pēdējo sezonu. Tas un daudz kas cits portāla Skaties.lv atskatā.

Pieci vienkārši ieteikumi, kā smelt pavasara dzīvesprieku!

Pieci vienkārši ieteikumi, kā smelt pavasara dzīvesprieku!

Iespējams, tie būtu maldi uzskatīt, ka dzīvesprieku mūsos vairo materiālās lietas. Tās, visticamāk, sniedz īslaicīgu prieka dzirksti, taču speciālisti sliecas paust, ka dzīvesprieks ir cilvēka iekšējās pasaules noskaņa jeb vērtība. Mēs to pazīstam kā optimistisku skatījumu uz dzīvi. Tomēr arī zinām, ka laiku no laika dzīvesprieks mēdz pačabēt. Kā to nepazaudēt un atgūt?

“Despacito” ir dzēsts! Hakeri uzlauž virkni “YouTube” kanālu un burtiski izdzēš supergrāvēju

“Despacito” ir dzēsts! Hakeri uzlauž virkni “YouTube” kanālu un burtiski izdzēš supergrāvēju 4

Bezprecedenta uzbrukumu piedzīvojusi populārā video platforma ”YouTube”, kur vairākiem kanāliem uzbrukuši hakeri. Viņu mērķis bijis visā pasaulē populārā puertorikāņu mūziķu Luisa Fonsi un ”Daddy Yankee” sacerētā dziesma ”Despacito”, kuru hakeri ir burtiski izdzēsuši uzbrukumā skartajiem ”YouTube” kanāliem, vēsta britu raidsabiedrība BBC.