Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Dzīves raibumi

Zvaigžņu tulks: Šodien nebaidies uz sevi un...

Zvaigžņu tulks: Šodien nebaidies uz sevi un...

Šodien nebaidies uz sevi un savu dzīvi palūkoties ļoti sausi un kritiski. Tomēr pat visobjektīvākajiem var nepatikt tā bilde, kura izgaismosies. Protams, vari mēģināt interpretēt novēroto sev labvēlīgā gaismā.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Šī trešdiena ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos produktīvai darbībai īpaši radošās sfērās. Visādu labumu, ienākumu un lielo finanšu jomā vari panākt sev izdevīgu līgumu parakstīšanu un ietekmīgo biznesa cilvēku atbalstu savām idejām.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. decembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. decembrim

Šodien vairāk gaismas tiks un enerģija vairosies, ja sirdi nenoslēgsi un nenocietināsi. Emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi, kā. Tomēr, paturot prātā, ka šodien ir darba diena, risini šo jautājumu profesionālas darbības koridoros, kabinetos, veikalos un citās vietās, kur notiek mentālās un fiziskās enerģijas pirkšana un pārdošana.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas lielā izsaukuma zīme tiek...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas lielā izsaukuma zīme tiek...

Dienas lielā izsaukuma zīme tiek likta uz lēniem, pārdomātiem, varen spēcīgiem vārdiem un drosmīgiem paziņojumiem. Lūk, no šīm iemaņām arī veidosies veiksmju vai klupienu virtenes. Jābūt gatavam pieņemt lēmumus un neslēpties aiz citu mugurām, kad vajadzīga drosmīga un izšķiroša rīcība.

Ko zvaigznes vēstī šodien?  Neticami, bet brīnumu un...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Neticami, bet brīnumu un...

Neticami, bet brīnumu un dāvanu mēnesis ir klāt. Tātad jābūt lielam spēku pieplūdumam, lai pienācīgi sagatavotos dāsno būtņu apciemojumam, un jau ar pirmo mēneša dienu enerģijas plūst mūsu virzienā. Sagaidīta pirmā Advente, tāpēc smalkjūtīgi un sirsnīgi vari parūpēties par tiem, kam klājas bēdīgi – gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Būs dota iespēja saredzēt un sajust vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai tādā gadījumā, ja pats to no sirds vēlies.

Jupiters ieiet Mežāža zīmē: mums priekšā smaga darba gads

Jupiters ieiet Mežāža zīmē: mums priekšā smaga darba gads 2

Optimisms kļūst piesardzīgāks – lielais kosmosa milzis, dižais izaugsmes, apvāršņu un attīstības pavēlnieks Jupiters 2. decembra vakarā mūsu platuma grādos sāks savu ceļu Mežāža zīmē – atbildīgajā par lietu sakārtošanu, termiņu noteikšanu, izturību. Kā viņam dzīvosies Mežāža strukturētajā, disciplinētajā, skarbajā un reizē taisnīgajā pasaulē laikā līdz 2020. gada 18. decembrim, Skaties.lv konsultē astroloģe Ivonna Dzelme.

Drūmajiem novembra vakariem: pavisam svaiga spriedzes un šausmu filmu izlase

Drūmajiem novembra vakariem: pavisam svaiga spriedzes un šausmu filmu izlase 1

Novembra izskaņā, kad rudens drūmums un apnikums pret visu sasniedzis kulmināciju un visas komēdijas šķiet muļķīgas, ”TVPlay Premium” iesaka ietīties segā un… Pakutināt nervus ar patiesi baisu trilleri! Speciāli rudens nogurdinātām sirdīm ”TVPlay Premium” papildinājis klāstu ar izciliem trilleriem visām gaumēm. Izvēlies vai skaties visu pēc kārtas!

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 26. novembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 26. novembrim

Šodienas enerģētika tevi var mēģināt ievilkt nepamatotā pesimisma purvā. Ja ļausies sanīkšanai un spārnu nolaišanai, depresīvās enerģijas tevi ievīstīs savā segā un no rosīšanās tāds čiks vien sanāks. Apzinoties iespējamo situācijas attīstību, izvairies no vampīriskiem cilvēkiem un neabsorbē informāciju, kura pazemina dzīves tonusu.

Zvaigžņu tulks: Ja šosvētdien nolemsi palikt pie...

Zvaigžņu tulks: Ja šosvētdien nolemsi palikt pie...

Ja šo svētdien nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem, pacenties tajos ielikt šķipsniņu radoša pipariņa, tikai tādā gadījumā pats gūsi gandarījumu. Nevajag uzņemties pienākumus tikai mīļā miera labad. Daudz laika veltīsi visādām kopā būšanām – gan ar mīļajiem, gan draugiem, starp citu, šodien var lieliski izlīgt un savstarpēji piedot.

Latviešiem nu ir sava šausmu īsfilma “Ļurkers”, kurā piedalās arī iluzionists Edžus

Latviešiem nu ir sava šausmu īsfilma “Ļurkers”, kurā piedalās arī iluzionists Edžus

Latvieši ir samērā naski uz filmu veidošanu, taču šausmu žanrs mūsu nācijai ir diezgan brīva niša, un tagad to papildina īsfilma ”Ļurkers”. Tajā piedalās arī iluzionists Edžus, kurš redzams filmas pirmajā epizodē rādām trikus bērniem mežā. Edžus, būdams saistīts ar filmu, savā jaunākajā video atklāj lietas, ko, iespējams, nepamanīji, noskatoties filmu ”Ļurkers”.