Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Izlasi šodienas horoskopu! Sestdiena solās būt līdzsvarota, ja...

Izlasi šodienas horoskopu! Sestdiena solās būt līdzsvarota, ja...

Sestdiena solās būt līdzsvarota, ja spēsi izvairīties no sānsoļiem un turēsies pie nospraustās trajektorijas, kas netverami un viegli virzīs tevi, ja ļausies šai neredzamajai kosmosa virsvadībai. Tas gan nenozīmē, ka vari pasākt jebko, nedomādams par sekām. Tikai nevajadzētu aizrauties ar lieliem un dārgiem pirkumiem, gaidītais apmierinājums nesekos.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien būtiski pieaug rīkoties...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien būtiski pieaug rīkoties... 1

Šodien būtiski pieaug rīkoties stimulējuši aspekti. Nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, kā arī izskaidrošanās forumos un divkaujās tava argumentācija būs pārliecinoša. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs adekvāti reaģēt un slikto ziņu vēstnešus nenogalināsi. Vēl neaizmirsti, ka skaistām lietām šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit! 1

Šodien izdzīvošanas instinkti mudinās tevi veikt visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus un neļaus riskēt kaut kādu jauno vilinājumu un personiskās brīvības apliecinājumu dēļ. Spriedze iet mazumā, bet var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. novembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 12. novembrim

Diena ir saistīta ar tavu spēju intelektuāli atvērties cilvēkiem, dibinot ilglaicīgas attiecības balstītas kopīgās interesēs. Īpaši profesionālas. Darbā lietas būs produktīvas, ja, kontaktējoties un tiekoties ar cilvēkiem, būsi tiešs un atklāts, apspriežot problēmas. Tas vairos savstarpējo uzticēšanos. Rīta cēliens labvēlīgs sapulču rīkošanai.

Šokolādes braunijs svētku noskaņās

Šokolādes braunijs svētku noskaņās

Skaistākie gada svētki nepavisam nav aiz kalniem, tāpēc ir vērts jau laikus domāt par našķiem, ko celt galdā ģimenei un ciemiņiem. Anna Panna uzskata, – jo mazāk laika aizņem gatavošana, jo vairāk laika varēsi pavadīt ar sev mīļajiem, tāpēc viņa svinībām izvēlas receptes, kas neprasa daudz pūļu. Patrenējies arī tu!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Lāčplēša dienas enerģijas uzmundrinās tavu garu un ievērojama spēka vitamīnu deva tiks arī ķermenim, par kuru būsi gatavs īpaši parūpēties. Neatkarīgi no tavu plānu un darīšanu plašumiem viss notiks uz pacilājošas un pozitīvas frekvences. Vienīgi bīsties un sargies no sasteigtām darbībām.

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pasaule būs neizprotama un...

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pasaule būs neizprotama un...

Šodien pasaule būs neizprotama un tajā notiekošais lielākoties nepieņemams. Draugu un tuvinieku rīcības motīvi tevi pārsteigs. Ja vēlies šajā brīvdienā atgūt spēkus un nomierināt prātu, atrodi smalkus paņēmienus kā aizlaisties no svārstīgo noskaņojumu atmosfēras.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodienas dominante nepārprotami norāda, ka tev vajadzētu izvairīties no jebkādiem solījumiem, lai gan būs arī viens otrs saspringtāks brīdis, kas tevi iespiedīs stūrī un liks apsolīt neiespējamo. Visas neizpildāmās apņemšanās dzims brīžos, kad objektīvais skats uz notiekošo būs aptumšojies. Saviem atteikumiem vai piedāvājumu noraidījumiem izvēlies vārdus un argumentus, kuri neaizvaino iesaistītos cilvēkus.