Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Horoskops aunam

Izturies dabiski un parādi sabiedrībai savas pārliecības priekšrocības. Vai tev izdosies citus pārliecināt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos samākslotā izrādē.

Horoskops vērsim

Šodien tevi pārņems atvieglojuma sajūta un lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem. Prāts ar sirdi var būt iesaistīti nebeidzamās debatēs.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos garīgos, filozofiskos un mistiskos jautājumos. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie tēmām vai uzdevumiem atkārtoti atgriezties.

Horoskops vēzim

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nestabilitāti kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops lauvai

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus profesionālo situāciju risināšanai, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam, kādus informācijas kanālus izmanto, jo pastāv iespēja iemaldīties neadekvātā realitātē.

Horoskops jaunavai

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops svariem

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm. Cilvēki sadzirdēs tavus vārdus, bet nepiekritīs tavam viedoklim.

Horoskops skorpionam

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu krāpšanu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie, filozofiskie un reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops strēlniekam

Mēģini atrast pielietojumu savai iekšā briestošajai agresijai un vēlmei pierādīt savu ietekmi un zināšanas. Vislabāk būtu izlādēties kādās fiziskās aktivitātēs, bet ja darba reglaments to nepieļauj, ķeries klāt tiem jautājumiem, kurus iepriekš biji atlicis.

Horoskops mežāzim

Attiecībās pieaugs vēlme paust jūtas un emocijas, īpaši ilgi apspiestās. Visa krāšņā buķete var izlauzties saules gaismā, visi ērkšķi un skaistie ziedi var pabojāt realitāti.

Horoskops ūdensvīram

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie mājieni gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai atliktu kādu eksistenciāli būtiskas problēmas risināšanu.

Horoskops zivīm

Pienācis laiks pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

Kauperu un Stifleru trakums- prieki un ērmības Latvijas šovbiznesā šonedēļ

Kauperu un Stifleru trakums- prieki un ērmības Latvijas šovbiznesā šonedēļ

Septembris jau pusē, un kaislības Latvijas šovbiznesā turpina pieaugt līdz ar jaunās TV sezonas sākšanos. Par nedēļas zvaigznēm numur viens kļuvuši nu jau vairāki Renāra Kaupera dubultnieki un ”Lauku sētas” jaunā kompānija. Skaties.lv piedāvā nedēļas šovbiznesa karstāko ērmību izlasi.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Vaira Vīķe-Freiberga Īvandē atradusi rekorda cienīgu baraviku

Vaira Vīķe-Freiberga Īvandē atradusi rekorda cienīgu baraviku 13

Latvieši ir sēņotāju tauta, un parasti vislielāko prieku un lepnumu sagādā, ja groziņā veicas ielikt baraviku. Patiešām brangu visu sēņu karalieni šonedēļ izdevies atrast bijušajai Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai. Ar milzu sēni eksprezidente steigusi padalīties sociālajos tīklos.

”Gatavo 3” piedāvā rudenīgu lazanju latviešu gaumē ar slepeno piedevu!

“Gatavo 3” piedāvā rudenīgu lazanju latviešu gaumē ar slepeno piedevu!

Lazanjai ne vienmēr ir jābūt ar Boloņas vai bešamela mērci. Tikpat labi starp pastas plāksnēm var kārtot dārzeņus ar mazāk ierasto vistas vai tītara gaļu un bešamela mērci aizstāt ar labu krēmsieru. Katrā ziņā šis ēdiens ir sulīgs, rudenīgām garšām pārpilns un, kas nav mazsvarīgi, arī skaists.

Latviešu trūcīgums ir mīts! Četri astropsiholoģes ieteikumi bagātības vairošanai

Latviešu trūcīgums ir mīts! Četri astropsiholoģes ieteikumi bagātības vairošanai 5

Nepaiet ne dienas, kad ziņu virsrakstos nebūtu tiražēts, ka liela daļa sabiedrības ir uz nabadzības sliekšņa. ”Domāju, ka diezgan liela daļa no tā sauktās latviskās nabadzības teorijas ir stereotipu vadīta,” sarunā ar portālu Skaties.lv pauž astropsiholoģe Kristīne Dunska. Viņa skaidro, kāds labklājības ziņā ir Latvijas liktenis un kā vairot bagātību individuāli.

Pašmāju hits: pasaulē pirmais tautiskais seksa lellis Sprīdītis

Pašmāju hits: pasaulē pirmais tautiskais seksa lellis Sprīdītis 3

Šonedēļ nācijas uzmanības lokā nonācis pavisam jauns izstrādājums sievietes dzīves kvalitātes uzlabošanai. Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmija nākusi klajā ar ko gluži revolucionāru – viņu piedāvājumā ir folkloristiskais dzimumenerģijas novades lellis Sprīdītis.

Latvijā tapusi himna bembistiem-huligāniem “Lido beha”

Latvijā tapusi himna bembistiem-huligāniem "Lido beha" 125

Pirms diviem mēnešiem TV3 raidījumā “Bez Tabu” uzmirdzēja rīdzinieks Edža, kurš ar vārdiem “Ja ”beha” lido, tad nav ko te staigāt!” centās aizstāvēt ielu drifterus, kuru uzvedība uz ceļa apdraud gājēju un citu satiksmes dalībnieku drošību. Tagad par godu frāzei, kas zināmās aprindās jau folklorizējusies, tapusi dziesma ”Beha lido”.

Septembris – kāzu laiks: labākie datumi, kad precēties

Septembris – kāzu laiks: labākie datumi, kad precēties 3

Izsenis precību laiks bijis tieši rudens. Plānojot kāzas, bieži griežamies pie kāda astrologa vai numerologa. Vispiemērotāko datumu, kad iestūrēt laulības ostā, protams, sniegs individuāla datu analīze. Tomēr ikvienam jāatceras: ja pamatā nav laba savienība, neviens piemeklētais datums nepalīdzēs, aicina atcerēties Simboli.lv numeroloģe Dita Blūma-Balinska.

Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī? 1

Kamēr septembrī netrūks šķēpu, kas būs jālauž par naudu, mīlas frontē šomēnes duāla situācija: vieniem mīlas dzīves notikumi būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu, citiem gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis atvērs mīlas vārtus un mudinās lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!