Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Dzīves raibumi” aktualitātes

Četri ieteikumi kā padarīt terasi mājīgāku

Četri ieteikumi kā padarīt terasi mājīgāku

Sākoties siltajai sezonai, dzīve pārceļas ārpus telpām – pusdienas ar ģimeni, dārza darbi vai vienkārša atpūta un svaiga gaisa un saules baudīšana. Tomēr, mēs bieži nepievēršam uzmanību āra terasei un tajā novietojam vecu, nestabilu galdu, kādu nevajadzīgu krēslu un tādas mēbeles, kas nemaz nav piemērotas lietošanai ārpus telpām. IKEA interjera dizainere atklāj, kā uzlabot savu terasi vasarai.

Foto: noslēgusies filmēšana pirmajai Go3 oriģinālfilmai “Mamma vēl smaida”

Foto: noslēgusies filmēšana pirmajai Go3 oriģinālfilmai “Mamma vēl smaida” 4

Martā noslēgusies filmēšana Elzas Gaujas režisētajai melnajai komēdijai ”Mamma vēl smaida”, kas ir kļuvusi par pirmo nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālfilmu un uz kino ekrāniem nonāks jau nākamā gada ziemā. Filma stāsta par trim māsām, kuras jumta bagāžniekā ved cauri Eiropai pēkšņi aizsaulē devušos māmiņu, apejot repatriācijas izdevumus.

Interjera dizainere parāda, kā atsvaidzināt koka vasarnīcu

Interjera dizainere parāda, kā atsvaidzināt koka vasarnīcu

Vasarnīca, nojume vai pagalms – ir laiks gatavoties vasaras sezonai! IKEA interjera dizainere Renāte Vāvere pārveido tradicionālu koka vasarnīcu Pierīgā un dalās idejās, kā viegli padarīt āra telpu pievilcīgāku, turklāt tā, lai to būtu viegli uzturēt.

IKEA dizaineri veiks pārvērtības “rūķu namiņā” jeb kompaktā vasarnīcā

IKEA dizaineri veiks pārvērtības “rūķu namiņā” jeb kompaktā vasarnīcā 2

Raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” pirmo reizi notiks pārvērtības pavisam nelielā vasarnīcā. Tā atrodas Ķekavas novadā un nesen nonākusi jaunas ģimenes īpašumā. IKEA dizainerei 20 kvadrātmetros jāietilpina viss nepieciešamais, lai vasaras brīvdienas namiņā varētu ērti pavadīt ne vien ģimene, bet arī viesi.

Trešais konkursa “VideoShot” uzvarētājs ir noskaidrots!

Trešais konkursa “VideoShot” uzvarētājs ir noskaidrots!

Tie, kuri iesūtījuši savus labākos video konkursam ”VideoShot”, jau trīs nedēļas ar nepacietību gaida balsojuma rezultātu, lai uzzinātu, vai ieguvuši savā īpašumā nedēļas balvu – lieliskās Samsung Galaxy Buds Pro austiņas. Trešās nedēļas uzvarētājs ir noskaidrots, taču intriga saglabājas, jo līdz fināla balsojumam un cīņai par lielo balvu – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jauno telefonu, atlikušas vien pāris nedēļas. Balsojums par TOP 21 populārākajiem video www.videoshot.lv sāksies 7. aprīlī, bet līdz tam vēl viens laimīgais iegūs nedēļas balvu!

Kā mājās strādāt vairākiem cilvēkiem, ja vietas ir pavisam maz? Knifi ērtam darbam

Kā mājās strādāt vairākiem cilvēkiem, ja vietas ir pavisam maz? Knifi ērtam darbam

Ir daudz runāts par darba vietas ergonomiku, tomēr reti ņemts vērā, ka daudzos mājokļos vietas, ko šim nolūkam var atvēlēt, ir pavisam maz, un ar šo mazumiņu ir jāiztiek nevis vienam, bet vairākiem cilvēkiem. IKEA interjera dizainere Dagne Bērziņa zina – ar īsto pieeju iespējams ir viss! Viņa dalās ieteikumos, kā iekārtot darba un hobiju stūrīti diviem cilvēkiem kompaktā nišā.

Maza telpa, kurā notiek lielas lietas! IKEA dizainerei jāiekārto radošā darbnīca mātei un meitai ļoti nelielā platībā

Maza telpa, kurā notiek lielas lietas! IKEA dizainerei jāiekārto radošā darbnīca mātei un meitai ļoti nelielā platībā

Raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” 4. sezonas 4. sērijā IKEA mājokļa labiekārtošanas meistari dodas uz Mālpili pie Vītumu ģimenes, kurai nepieciešamas pārvērtības pavisam nelielā nišā starp divām istabām. Uzdevums nav no vieglajiem, jo mazai telpai bez logiem jākļūst gaišai un jāiedvesmo ģimenes dāmas nopietniem radošajiem darbiem.

Noskaidrots pagājušās nedēļas labākais video konkursā “VideoShot”!

Noskaidrots pagājušās nedēļas labākais video konkursā “VideoShot”! 1

Jau divas nedēļas pilnā sparā norisinās cīņa par lieliskām balvām no Samsung, iesūtot savu video TV3 konkursam ”VideoShot” un vācot pēc iespējas vairāk balsu vietnē www.videshot.lv. Pagājušajā nedēļā uzvarētāja laurus plūca videoklips ar nosaukumu ”Mežs un koklētāji”, kura iesūtītājs savā īpašumā ieguva Galaxy Buds Pro austiņas, taču šīs nedēļas pirmais trijnieks ir pilnībā nomainījies. Atgādinām, ka konkurss norisināsies vēl trīs nedēļas.

Virtuve top labāka: knifi par mazāk nekā 4 eiro

Virtuve top labāka: knifi par mazāk nekā 4 eiro 1

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs atzīst*, ka pēdējā gada laika mājās ēdienus gatavo biežāk nekā iepriekš, tāpēc ikdienas ērtības ir svarīgākas nekā jebkad. IKEA interjera dizainere atklāj, kā sakārtot un uzlabot virtuvi vien par dažiem eiro.

Konkursa “VideoShot” pirmās nedēļas uzvarētājs ir noskaidrots!

Konkursa “VideoShot” pirmās nedēļas uzvarētājs ir noskaidrots!

TV3 konkurss ”VideoShot” sadarbībā ar Samsung uzņem apgriezienus! Jau nedēļu konkursa dalībnieki cītīgi dalās ar labākajiem klipiem no sava video arhīva vietnē www.videoshot.lv, lai cīnītos par vērtīgām balvām no Samsung, kā arī pārsteigtu ar radošumu, humoru un vienkārši skaistām dzīves ainiņām. Tomēr no galvenās balvas – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – uzvarētāju šķir vēl četras spraigas sacensību nedēļas.

Pavasara tīrīšana – idejas funkcionālai veļas zonai

Pavasara tīrīšana – idejas funkcionālai veļas zonai

Drēbju kaudzes, gludināmais dēlis un veļas žāvētājs ir tikai dažas no lietām, kas mājās mēdz aizņemt pārāk daudz vietas – veļas zona daudzos mājokļos ir neapgūta teritorija, un pavasara tīrīšana ir īstais brīdis, kad to vērst par labu. IKEA interjera dizainere Anastasija Gobrusjonoka dalās idejās, kā ierīkot veļas zonu, pat tad, ja vietas mājās ir pavisam maz.

Stāsti par stiprām sievietēm: filmu izlase 8. martam un ne tikai

Stāsti par stiprām sievietēm: filmu izlase 8. martam un ne tikai

Marta mēnesī, godinot Starptautisko sieviešu dienu, televīzija Go3 sagatavojusi skatītājiem īpašu filmu izlasi, kas apliecina daiļā dzimuma spēku. Biogrāfiski stāsti par NASA matemātiķēm, spiedzēm, #MeToo kustības aizsācējām, mātēm, kuras cīnās pret iekārtu, lai atmaskotu bērna slepkavas un filmas ar izcilām aktrisēm, kuras mirdz ne tikai ekrānā, bet lauž stereotipus arī dzīvē. Iekārtojies ērtāk, pieslēdzies Go3 un baudi!

Miris Džeimsa Bonda filmu kaskadieris

Miris Džeimsa Bonda filmu kaskadieris

90 gadu vecumā miris viens no ievērojamākajiem filmu triku dublieriem Diks Šepards, atsaucoties uz viņa ģimenes paziņojumu sociālajos tīklos, vēsta tabloīds ”The Mirror”. Viņš mūžībā devies 1. martā.