Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops vērsim

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops dvīņiem

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops vēzim

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops lauvai

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

Horoskops jaunavai

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops svariem

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops skorpionam

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops strēlniekam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops mežāzim

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops ūdensvīram

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops zivīm

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīves raibumi

10 Latvijas pilsētas, kurās šoruden pabūt ikvienam: iesaka Sandis Kiops

10 Latvijas pilsētas, kurās šoruden pabūt ikvienam: iesaka Sandis Kiops 2

Rudens nedēļas nogales  ir īstais laiks, kad doties lielākos un mazākos izbraucienos pa Latviju un iepazīt dzimtās zemes skaistumu. Latvijas āres pēdējo mēnešu laikā apceļo arī mūziķis Sandis Kiops ar līgavu Daini Laukmani. Mākslinieks atklāj Skaties.lv lasītājiem savu Top10 – Latvijas pilsētas, kuras noteikti jāapskata ikvienam.

Noskaties: iznācis spēlfilmas “Jelgava ’94” treileris

Noskaties: iznācis spēlfilmas “Jelgava ’94” treileris

Gaidot pēc Jāņa Joņeva kulta romāna “Jelgava 94” tapušās spēlfilmas pirmizrādi, fimas veidotāji piedāvā noskatīties treileri. Filma pirmizrādi piedzīvos 17. septembrī Jelgavā un 18. septembrī Rīgā, savukārt no 20. septembra tā būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Dienas enerģētika smagnēja un aktivitāti bremzējoša. Lai tiktu galā ar nomācošo smaguma sajūtu, savu pienākumu sarakstā atrodi darbus, kuri vairāk padodas vai aizrauj. Un tad pa vienam vien var pieķert klāt arī kādu ne tik tīkamu darāmo. Dienas beigās jau spēsi saklausīt arī optimistiskākas notis.

Noskaties! Publiskots filmas "Dvēseļu putenis" treileris

Noskaties! Publiskots filmas "Dvēseļu putenis" treileris

Pēc piecu gadu veidošanas, ilgi gaidītā, vērienīgā vēsturiskā kara drāma ”Dvēseļu putenis” uz kino ekrāniem visā Latvijā nonāks šā gada 8.novembrī – tieši 100 gadus pēc Latvijas brīvības cīņām, ievadot novembra svētku un neatkarības nedēļu. Šodien publiskots filmas ”Dvēseļu putenis” treileris.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien lielie akcenti likti...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien lielie akcenti likti...

Šodien lielie akcenti likti uz neatkarīgu rīcību, kas var solīt izvirzīšanos tavā profesionālajā un personiskajā dzīvē. Tā paredz izdevīgas situācijas, kuras jāprot saredzēt un izmantot savā labā. Tev jābūt atvērtam un pozitīvam, lai visā pilnībā spētu realizēt šodien iecerēto. Notiekošā interpretācija parādīs, vai dzīvē spēj pacelties pāri viduvējības standartiem.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien tevi mēģinās virzīt un...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien tevi mēģinās virzīt un...

Šodien tevi mēģinās virzīt un vadīt spēki, kuri nepakļaujas tavai virsvadībai. Tāpēc nebrīnies, ja pēkšņi radikāli maini savu uzņemto kursu un sāc darīt ko pilnīgi neplānotu. Īpašos gadījumos vari pievērsties kādam projektam vai iecerei pilnīgi no nulles.

Izlasi šodienas horoskopu! Dienas laikā pašam var būt...

Izlasi šodienas horoskopu! Dienas laikā pašam var būt...

Dienas laikā pašam var būt sajūta, ka viss ir izcils un spožs un tikai citi ir vainojami galīgā nespējā saskatīt izcilību. Nevajadzētu doties pārgājienos, izbraucienos, jo pastāv iespēja piedzīvot kādu negadījumu. Vislabāk paliec mājās un darbojies savā nodabā.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šajā dienā tev labāk veiksies, ja darbosies mierīgi un nosvērti un tieši brīvdienā ir iespēja vislabāk izpaust minētās īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar atslābināšanās un sevis sakārtošanas praksēm. Uzmanies no starpgadījumiem dēļ steigas un spontānas rīcības.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 6. septembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 6. septembrim

Diena skubina iziet ārpus sava ierastā ikdienas navigācijas maršruta un paskatīties, kas notiek aiz tā robežām. Kustība un jaunu iespaidu absorbēšana ir tās lietas, kas ir ne tikai ieteicamas, bet pat nepieciešamas, redzesloka paplašināšanai un, iespējams, kādas jaunas iespējas satveršanai.

Tautas deju ansamblis un karsējmeitenes apvienojas aizraujošā kopdarbā

Tautas deju ansamblis un karsējmeitenes apvienojas aizraujošā kopdarbā

Rīgas Tehniskās universitātes radošie spēki – tautas deju ansamblis ”Vektors” un karsējmeiteņu komanda ”RTU Cheer” – apvienojušies un izveidojuši pārsteidzošu kopdarbu, apvienojot skatuvisko tautas deju ar efektīgiem akrobātikas elementiem un iemūžinot to krāšņā video klipā Daugavas stadionā.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. septembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. septembrim

Šodien vajadzēs dzīvot tā, lai redzētu sīkumus un detaļas un ne tikai redzētu, bet spētu tos likt lietā. Tu nedrīksti apzinātā vai paviršā augstprātībā neievērot tos cilvēkus, kuri nodrošina tavas ikdienas raito soli un rūpējas par kārtību un tīrību vidē, kurā uzturies.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pirmajā īstajā septembra darba dienā sajutīsies iztukšots varbūt visas tās rosīšanās un jezgas dēļ, kas parasti pavada skolas gada uzsākšanu. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi savai ģimenei, jo tieši tur atradīsi meklēto mierinājumu, atbalstu un sapratni. Emocionāli jutīsies viegli uzliesmojošs, tāpēc pēc iespējas meklē psiholoģisku komfortu un mieru.

Zvaigžņu tulks: Rudens pirmajā dienā un visu...

Zvaigžņu tulks: Rudens pirmajā dienā un visu...

Rudens pirmajā dienā un visu skolu svētkos, kas šogad iegadījušies brīvdienā, tev var nākties nomaksāt morālos un arī materiālos parādus par agrāk pieļautām kļūdām, ja tādas pieļautas tavā dzīvē. Tātad sēto sēklu izdīgušie augļi būs jāsavāc – vai nu skaistie un sulīgie vai ne tik pievilcīgie. Šodien nedrīksti būt sīkumains, mantkārīgs un mānīgs.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 31. augustam

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 31. augustam

Vasaras noslēguma diena atnākusi ar daudzveidīgu enerģiju buķeti. Kuras no tām ņems virsroku, atkarīgs no katra individuālā iztēles un sajūtu asuma līmeņa. Pieņemot, ka esi cilvēks saprātīgais, notikumu un situāciju attīstību noteiks tava izturēšanās neprognozējamās situācijās. Pat ja tās nav krīzes, bet sadzīviski atgadījumi, ieslēdz ātru reakciju un stresa izturību.