Radīts īpaši stilīgs VIDEO par Koļas piedzīvojumiem naktsklubā -”Trīlas cacas”

3 komentāri
Radīts īpaši stilīgs VIDEO par Koļas piedzīvojumiem naktsklubā -”Trīlas cacas”
Publicitātes foto

Lielkalibra hiphopa izpildītāju un producentu apvienība ”Kontraflovs” nāk pie klausītājiem ar jaunu video dziesmai, kurā piedalās arī Edavārdi – ”Trīlas Cacas”. Video ir stāsts par Koļas piedzīvojumiem naktsklubā, mēģinot pavedināt meiteni.

”Kontraflovs” sastāvā ir trīs mūziķi: Jauns Dāvis Strauss, Trīls Artūrs Rikmanis un Liels Ritvars Paraģis.

”Trīlas Cacas” ir singls no apvienības debijas albuma ”SSB”, kurš tika publicēts 14. jūlijā. Albumā kopumā iekļauti deviņi skaņdarbi, tajā kā viesmākslinieki piedalās jau minētais Edavārdi, Ozols, ansis, Pionieris un regeja izpildītājs no Trinidadas – Whadel.

Video: ”Trīlas cacas”

”SSB” ir pilnībā neatkarīgi pašu spēkiem rakstīts, producēts, apstrādāts un izdots pilna garuma albums. Albuma fiziskās kopijas pieejamas USB datu nesējā, ”Kontraflovs” ir pirmie mūziķi Latvijā, kuri izdevuši mūziku šajā mūsdienīgajā formātā.

”Trīlas Cacas” ir viena kadra video, tas nav montēts. Videoklips ir stāsts par galvenā aktiera Kārļa Tola atveidotā tēla Koļas likstām naktsklubā, kad viņš cenšas atrast savu vakara otru pusīti.

Anatolijs ”Koļa” Dinamīts, neveiksmīgi pavedinot pirmo meiteni, pazaudē visu savu naudu, pēc tam dabū kāvienu no Edavārdiem. Galā tomēr Koļa atrod savu vakara mīlestību, un visi priecīgi turpina tusēties.

”Trīlas Cacas” videoklipā tika aicināts piedalīties jebkurš. ”Kontraflovs” no sirds pateicas visiem, kuri bija daļa no šī piedzīvojuma.

Video galvenais režisors ir Gatis Ungurs, producente – Gunta Bāriņa, horeogrāfs – Toms Sandors ar deju studiju Spotlight Dance, kosmētika un frizūras – Make-up Mākslas studija.

TOP komentāri

 • Kaspars Berzins
  +2 +2 0

  Kaspars Berzins

  Respekt viņiem par to ko dara,kā ir mainijies hip hops,pateicoties arī viņiem.Klips tik tiešām ir ideāls.Nu albūms arī ir tāds kuru izejot no mājas nevar neieslēgt un nenoklausīties 🙌🙌🎧🎧📢📢
 • Eva Jātniece
 • Evita Vilgute
  0 0 0

  Evita Vilgute

  Eva Jātniece parādi katrīnai virsrakstu 😅😅😅😅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl