Komentāri

Klāt 1. decembris, un arvien biežāk mājās sāk smaržot karstvīns un mandarīni, notiek piparkūku cepšanas ballītes un ļaudis sāk klausīties svētku dziesmiņas. Lai svētku gaidīšanas laiku padarītu vēl patīkamāku, Skaties.lv līdz pat Ziemassvētkiem iepriecinās ar Latvijas populārāko mūziķu, aktieru un citu šovbiznesa zvaigžņu stāstiņiem, receptēm un padomiem par to, kā notvert svētku sajūtu. Kā pirmais savos decembra knifiņos dalās Lauris Reiniks.

“Es būšu nedaudz salds savos novēlējumos, bet Ziemassvētki un to gaidīšana jau ir labā nozīmē saldākais gada laiks. Visi sāk aicināt uz labiem darbiem, sākas dažādas labdarības akcijas – citos mēnešos neviens uz neko tādu neaicina. Tieši decembrī visi paliek “ūberlabi”, kas ir ļoti patīkami – biežāk tā vajadzētu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, ja mums tā pieņemts, tad šajā decembrī būsim labāki nekā citos mēnešos, paskatīsimies, kas notiek apkārt, varbūt kādam vajag palīdzēt,” Skaties.lv lasītājus uzrunā Reiniks.

Mūziķis aicina gada nogalē katru nesavtīgi izdarīt kādu labu darbu. Un nevajag būt nekādam bagātniekam, lai palīdzētu citam.

“Kaut bišķiņ. Jo tā ir viena no foršākajām sajūtām – ja izdari ko labu citam. Ja tiešām nevari atļauties ziedot, paskaties, varbūt vari ko izdarīt kaut savā pagalmā. Varbūt kādam kaimiņam vajag vienkāršu palīdzību,” uz labiem darbiem mudina Reiniks.

Tāpat viņš aicina jau tagad sākt klausīties Ziemassvētku mūziku – tai esot maģisks spēks. “Pat ja ārā nav sniega, mūzika uzreiz rada to īpašo sajūtu, spēj maģiski uzlabot garastāvokli. Var klausīties arī manu Ziemassvētku albumu – tas joprojām ir aktuāls,” iesaka Reiniks.

VIDEO

Lasi vēl