Puisītim pavēl iesist meitenei, bet ko viņš dara?

1 komentārs

Kas notiek, kad mazs zēns satiek meiteni un viņam pavēl iesist viņai? Video atklāj, kā bērni attiecas pret tēmu, vardarbība pret sievietēm.

Intervijas sākumā vīrieša balss uzdot piecus burvīgus jautājumus mazajiem zēniem: Kā tevi sauc?, Cik tev ir gadu?, Par ko tu vēlies kļūt, kad izaugsi? Pateicoties šiem jautājumiem, bērni atveras, stāstot par saviem personīgajiem mērķiem, izrādot individualitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs no zēniem tiek iepazīstināts ar valdzinošu vienaudzi vārdā Martina. Visiem kā vienam patīk jaunā meitene un brīdī, kad intervētājs palūdz raksturot, kas puišiem meitenē patīk, atbildes ir dažādas, bet visas – pozitīvas. Tad aizkadra balss liek zēniem pieskarties jaunietei, visi puiši pret Martinu attiecas uzmanīgi un saudzīgi.

Pēkšņi izskan pavēle: Iesit viņai!. Kāda bija zēnu reakcija, skaties videosižetā!

Lūk, aizkustinošākās zēnu atbildes, kāpēc nedrīkst sist sievietei:

”Meitenēm nedrīkst sist, pat ne ar ziediem!” pārliecināts deviņgadīgs zēns. 11 gadus veca zēna atbild: ”Kāpēc? Tāpēc, ka esmu vīrietis!”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl