Princis Harijs ieskatījies vācu modelē

Komentāri
Princis Harijs ieskatījies vācu modelē
Foto: AFP/ LETA

Britu princis Harijs (30) šikā ballītē uz jahtas nolūkojis mīļoto – krievu izcelsmes vācu modeli Anastasiju Plevku-Gusevu (23).

Abi iepazinušies ekskluzīvā ballītē Abū Dabī aizvadītajā rudenī, kas notikusi par godu F1 autosacensību posmam Apvienotajos Arābu Emirātos. Ballīti rīkojis Londonas naktsklubs Mahiki, un biļete uz to maksājusi 1000 eiro. Tā kā naktsklubs pieder tuvam Harija draugam, tad princis saņēmis bezmaksas ielūgumu. Ierašanās šikajā pasākumā vainagojusies ar jaunas sirdsdāmas iepazīšanu. ”Viņš acīmredzami bija tiešām ļoti aizrāvies. Viņš visu laiku centās meitenei pieskarties, viņu apskaut. Un abi dejoja, cieši viens otram pieskāvušies,” kādu no sarīkojuma viesiem citē laikraksts The Sun.

Arī daiļā blondīne atzinusi, ka Hariju iepazinusies greznajā sporta notikumam par godu rīkotajā burziņā. Viņa tikusi izaicināta uz VIP zonu, kur Harijs sēdējis kopā ar sešiem draugiem. Par spīti tam, ka visur plūdis šampanietis, viņi malkojuši degvīnu. ”Mēs sākām tērzēt. Un izrādījās, ka Harijs ir īsts mīļumiņš. Viņš aizskāra manus matus, noglāstīja vaigu. Tag gājām dejot, uz mūsu lūpas vienojās skūpstā,” atceras Anastasija.

Harijs kopā ar Anastasiju un draugiem ballītes vietu pametuši ap puspieciem no rīta, novērojuši aculiecinieki.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl