Prāta Vētras koncerts Londonā: vietējie latvieši par biļetēm maksā simtus

1 komentārs

Biļetes uz Prāta Vētras koncertu Londonā maksājušas 25 mārciņas, taču netrūka tādu, kas bija gatavi tās pirkt par vairākiem simtiem.

Laimīgie biļešu īpašnieki pie Londonas kluba Under the bridge stāvēja garās rindās, lai iekļūtu koncertā. Klubā ir tikai 500 vietas, taču pilnībā izpārdoti koncerti šeit ir tikai dažas reizes gadā. Pirms koncerta sociālajos tīklos biļešu gribētāji par 25 mārciņu biļeti bija gatavi maksāt pat vairākus simtus, taču neviens nevēlējās pārdot savējo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākā daļa apmeklētāju bija latviešu emigranti, kuri dzīvo Londonā, taču fani bija sabraukuši arī no citām, tālākām Lielbritānijas vietām. Uz koncertu bija ieradušās pat veselas ģimenes. Dažiem nācās doties mājās, jo klubā netika ielaisti jaunāki par 18 gadiem vai arī ne jaunāki par 14 vecāku pavadībā. Piecu cilvēku ģimenei pēc ceļā pavadītām gandrīz trīs stundām un iztērētām teju 300 mārciņām nācās doties mājās, jo izrādījās, ka divpadsmitgadīgo dēlu apsardze atteicās ielaist klubā.

Ģimene devās mājās, taču viņu neizmantotās biļetes ātri aizceļoja pie citiem gribētājiem, jo Prāta vētras koncerts Anglijas latviešiem nozīmē daudz vairāk par populāras grupas koncertu. Arī pati grupa atzina, ka koncerts ir bijis īpašs. Prāta vētra nākamā gada sākumā plāno uzstāties Anglijā atkal, iespējams, būs pat koncerttūre Lielbritānijā un Īrijā.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl