Prāta vētra uzstāsies Zelta Mikrofona ceremonijā

Komentāri
Prāta vētra uzstāsies Zelta Mikrofona ceremonijā
Publicitātes foto

Grupa Prāta vētra būs starp izpildītājiem, kas kāps uz skatuves Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons 2014 pasniegšanas ceremonijā 24. februārī Latvijas Nacionālajā operā.

Aizvadītajās brīvdienās noslēdzās grupas Prāta vētra koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa pirmo biļešu tirdzniecība par īpašo akcijas cenu – 21 eiro. Šobrīd biļetes uz grupas koncertiem Jelgavā, Ventspilī, Valmierā un Rīgā ir pieejamas nākamajā cenu kategorijā – 25 eiro, informē grupa pārstāve Guna Zučika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pircēju lielā atsaucība biļešu tirdzniecības pirmajās dienās radīja tehnisku aizķeršanos eKase.lv. Prāta vētra saka paldies kompānijai Skynet par ieguldītajiem spēkiem sistēmas darbības nodrošināšanā un atvainojas līdzjutējiem par radītajām neērtībām.

Atgādinām, ka eKase.lv jau ir iespēja iegādāties Berlīnē ierakstīto grupas albumu 7 soļi svaiga gaisa iepriekšpārdošanā. Katram albuma pircējam dāvanā jaunais singls Ziemu apēst mp3 formātā. Turklāt, izvēloties albumu saņemt kādā no DPD Paku Bode vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas un pircēji to saņems pirmie – dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas.

Grupa Prāta vētra svētdien, 22. februārī, ar aktuālo dziesmu Ziemu apēst uzstāsies dziesmu konkursa Supernova fināla tiešraidē, bet nākamajā otrdienā, 24. februārī, kāps uz skatuves Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons 2014 pasniegšanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā operā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl