Prāta vētra šovasar dosies Latvijas koncerttūrē

Komentāri
Prāta vētra šovasar dosies Latvijas koncerttūrē
Publicitātes foto

Grupa Prāta vētra nākamotrdien, 10. februārī, klausītāju uzmanībai nodos pirmo singlu Ziemu apēst no pavasarī gaidāmā albuma 7 soļi svaiga gaisa un uzsāks vasaras koncerttūres biļešu pārdošanu, informē grupas menedžments.

Albuma 7 soļi svaiga gaisa koncerti notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Ventspilī Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā Pauku priedēs un noslēguma koncerts izskanēs 29. augustā Rīgā New Hanza City teritorijā.

Grupas Prāta vētra vasaras koncerttūres biļešu pārdošana sāksies 10. februārī plkst. 10:00. Tās varēs nopirkt eKase.lv, t/c Spice info centrā un pilsētu kultūras centru kasēs. Pirmās trīs dienas biļetes par īpašu cenu – 21 eiro, bet tikai t/c Spice pirmās 50 fanu zonas biļetes uz visiem koncertiem – 21 eiro. Īpaša dāvana sarūpēta Jelgavas iedzīvotājiem – svinot pilsētas 750 gadu jubileju, jelgavniekiem biļete, iegādājoties to Jelgavas kultūras namā, līdz pat koncerta dienai maksās 21 eiro.

Berlīnē Hansa Studio ierakstītā albuma producents ir Alekss Silva, ar kuru grupa jau strādājusi pie albuma Četri Krasti un dziesmām Colder un Plaukstas lieluma pavasaris.

”Pēc eksperimentēšanas ar iepriekšējiem albumiem mums bija sajūta, ka gribam atgriezties pie ”klasiskās” Prāta vētras, tādēļ izvēlēties producentu bija viegli. Viss labi salikās, Alekss bija brīvs, tāpat ka Hansa Studio, kur jau sen gribējām ierakstīties,” stāsta mūziķi.

Iepriekšējo reizi grupa Prāta vētra devās Latvijas koncerttūrē ar albuma Vēl viena klusā daba dziesmām 2012. gadā. Tūres noslēguma koncerts Skonto stadionā tika iemūžināts un vēlāk izdots DVD.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl