Prāta vētra: 7 soļi svaiga gaisa būs enerģisks un foršs albums

Komentāri

Maijā gaidāmo grupas Prāta vētras albumu 7 soļi svaiga gaisa mūziķi raksturo kā enerģisku un foršu albumu. “Es teiktu, ka šis ir vienots albums – Vētra united,” smej grupas bundzinieks Kaspars Roga.

Gaidāmajā albumā ir arī vairākas inovācijas. “Visur mēs reklamējam, ka tā ir vecā labā Vētra, bet, nē, tur ir pāris gabali, kuri ir galīgu dulli,” saka K. Roga, un norāda, ka albumā apkopotais materiāls vairāk atbilst statusam dziesma. Skaņu materiāls, kas top sadarbībā ar producentu Aleksu Silvu, ar kuru mūziķi sastrādājās albuma Četri krasti tapšanas laikā.

Tikmēr internetā jaunās dziesmas Ziemu apēst videoklips pirmo 24 stundu laikā skatīts jau vairāk nekā 60 tūkst. reižu.

Jau ziņots, ka 7 soļi svaiga gaisa koncerti notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Reņķa dārzā Ventspilī, 15. augustā Pauku priedēs Valmierā un noslēguma koncerts izskanēs 29. augustā New Hanza City teritorijā Rīgā.

Biļešu tirdzniecība tikai pirmās trīs dienas par īpašu cenu – 21 eiro, tās nopērkamas eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl