Positivus meklē labākos ēdinātājus

Komentāri
Positivus meklē labākos ēdinātājus
Publicitātes foto

Arī šogad Positivus festivāla organizatori apmeklētājiem piedāvās četras ēdināšanas zonas – lielo ēdināšanas telti, ēdināšanas zonu telšu pilsētiņā, Fresh Garden un treileru parku, informē festivāla rīkotāji. Ēdinātāju pieteikšanās jau sākusies.

Positivus festivāla komanda rūpīgi izvērtēs katru ēdinātāju pieteikumu, pievēršot īpašu uzmanību detalizētai un izsmeļošai informācijai par piedāvāto ēdienu, kā arī plānoto noformējumu – fotogrāfijām, vizualizācijām u.c. (ne vairāk kā trīs attēli). Tāpat svarīga būs iekārtojuma ideja un atbilstība festivāla noskaņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar katru gadu pilnveidojot festivālā piedāvātā ēdiena klāstu, Positivus arī šogad vēlas palutināt apmeklētājus ne tikai ar iecienītiem gardumiem, bet arī atspoguļot veselīgās Latvijas un pasaules garšu tendences – bioloģiski sertificēti produkti, vietējo ražotāju pārtika, svaigēšana u.c.

Lai nodrošinātu ēdienu daudzveidību, pagājušogad festivālā tika ieviestas divas jaunas vietas – viena amerikāņu treilerparku noskaņā, bet otra kā mājīga miera osta slow food un veģetāras pārtikas piekritējiem. Ēdināšana tiks nodrošināta arī tradicionālajās zonās – lielajā ēdināšanas teltī un telšu pilsētiņā.

Ēdinātāju pieteikumi tiek pieņemti līdz 24. martam. Sīkāk par pieteikšanās nosacījumiem – positivusfestival.com/lv/jaunumi/catering.

Positivus festivāls – lielākais mūzikas notikums Baltijā – šogad norisināsies devīto reizi Salacgrīvā no 17. līdz 19. jūlijam.

2015. gada Positivus festivāla pirmie izziņotie mākslinieki: Robert Plant And Sensational Space Shifters, Basement JAXX, Jungle, St. Vincent, Tom Odell, Fenech-Soler, King Gizzard & The Lizard Wizard, Jack Garratt, Kate Boy, Max Jury, Soak

Papildu informācija: positivusfestival.com/lv

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl