Komentāri
Pols Makartnijs miris jau 1960. gados – patiesība vai konspirācija?
Foto: Reuters/ Scanpix

Bijušās grupas The Beatles dalībnieks Ringo Stārs nesen nāca klajā ar negaidītu paziņojumu, ka īstais Pols Makartnijs gājis bojā autokatastrofā 1966. gadā, bet Liverpūles kvarteta rindās pieņemts kāds līdzinieku konkursā izraudzīts mūziķis. Nu šajā jezgā viesusies skaidrība.

Pagājušajā nedēļā sociālie tīkli mutuļoja ne vien “zilās kleitas” dēļ, bet arī saistībā ar kādu neparastu paziņojumu.

Tas, ka vīrs, ko pasaulē pazīst kā Polu Makartniju, nav nemaz īstais “bītls”, ir viena no sazvērestības teorijām, kas virmo ap slaveno kvartetu. Taču pagājušajā nedēļā grupas bundzinieks Ringo Stārs ekskluzīvā intervijā atklāja, ka teorija atbilst patiesībai.

”Kad Pols nomira, mēs bijām panikā,” atsaucoties uz Hollywood Inquirer, raksta WorldNewsDailyReport.com. ”Mēs nezinājām, ko darīt. Un Braiens Epšteins, mūsu menedžeris, ierosināja, ka nolīgt Billiju Šīrsu par pagaidu ”risinājumu”. Tas bija plānots tikai nedēļu vai divas, bet laiks gāja un, šķiet, neviens atšķirību nemanīja, tādēļ turpinājām spēlēt kopā. Billijs izrādījās diezgan labs mūziķis, un viņš muzicēja gandrīz labāk par Polu. Vienīgā problēma – viņš nevarēja satikt ar Džonu,” intervijā norāda R. Stārs.

Nu atklājies, ka Hollywood Inquirer nemaz neeksistē un Ringo Stārs, protams, nekādu ekskluzīvo interviju nav sniedzis. Savukārt WorldNewsDailyReport ir satīrisko ziņu vietne, kur galvenokārt lasāms izklaidējošs saturs.

Ja šķiet, ka Billija Šīrsa vārdu nedzirdi pirmo reizi, atgādinām, ka tas ir izdomāts mūziķis, kas it kā piedalījies The Beatles albuma Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band ierakstā. Bet sers Pols Makartnijs ir dzīvs un vesels.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl