Komentāri
Policija veic kratīšanu britu popmūzikas veterāna īpašumā
FOTO: LETA

Lielbritānijas policija ceturtdien, 14.augustā veica kratīšanu īpašumā, kas pieder britu popmūzikas veterānam Klifam Ričardam. Izmeklēšana veikta saistībā ar seksuāla rakstura noziegumu pret kādu zēnu pirms vairākiem gadu desmitiem.

Kratīšanas orderi tika izsniegti pēc tam, kad policija saņēma informāciju par iespējamu seksuālas dabas noziegumu pagājušā gadsimta 80.gados, kurā bija iesaistīts tolaik 16 gadus vecs zēns. 73 gadus vecais mūziķis, kura skatuves karjera ilgusi vairāk nekā 50 gadu, kratīšanas laikā neatradās savā īpašumā Bērkšīrā Anglijas dienvidos.

Policijas darbinieki pašlaik pārmeklē īpašumu.

Pats mūziķis šādas apsūdzības noraida. “Daudzus mēnešus esmu zinājis par aizdomām pret mani par senu neķītrību, kas ir izplatījušās tiešsaistē. Aizdomas ir pilnībā nepatiesas,” paziņoja Ričards. Viņš norādīja, ka pašlaik neatrodas Lielbritānijā, bet pilnībā sadarbosies ar policiju tās veiktajā izmeklēšanā.

Ričards karjeras laikā ir pārdevis savus ierakstus vairāk nekā 250 miljonos eksemplāru, un sava jauneklīgā izskata dēļ nereti tiek dēvēts par popmūzikas Pīteru Penu.

Klifs Ričards ir pārliecināts kristietis, kas izvairījies no popmūzikā tik bieži sastopamā dzīvesveida ar narkotikām un alkoholu. 1995.gadā viņš kļuva par pirmo britu rokzvaigzni, kas tika iecelta bruņinieku kārtā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl