Pludmale darba vietā

Komentāri

Viļņu skaņas un smiltis zem kājām nebūt nav tās sajūtas, ar kurām ierasts sastapties darba vietā. Taču kāds japāņu uzņēmums saviem darbiniekiem cer parādīt, ka tas ir iespējams. 

Ja nevar darba vietu pārcelt uz pludmali, tad kādēļ gan nepārcelt pludmali uz darba vietu. Ar šādu saukli, izmantojot smiltis, skaļruņus un 3D projekcijas, kāds japāņu darbinieku meklēšanas uzņēmums savā darba vietā Tokijā  radījis iespaidu, ka tajā ir pludmale. Šī virtuālā pludmale – uzņēmēju-prāt – darbiniekiem ļaus labāk atpūsties no ikdienas rutīnas un stresa, bet potenciālajiem klientiem parādīs, ka  darbs pie viņiem ir tik pat patīkams kā atpūta.


Virtuālās pludmales ierīkotas uzņēmuma uzgaidāmajā telpā; darbinieku sapulču un atpūtas telpās. Daži darbinieki pat jokojoties piebilst, ka šajās telpās jūtoties it kā jau būtu devušies vasaras atvaļinājumā. Daudzi atzīst, ka lai gan ūdenī protams šeit iekāpt nevar – viļņu skaņas ļoti nomierina un patiesībā palīdz produktīvāk strādāt.

Lai gan ūdens, viļņi un jūras dzīve ir ilūzija –  smilti gan ir īstas. Uzņēmums no pludmales nopirka divas tonnas smilšu, lai ilūziju padarītu reālāku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl