Zināms, kad notiks gada pikantākā ballīte – ”Erots 2020”

0 Komentāru
Zināms, kad notiks gada pikantākā ballīte – ”Erots 2020”
PUBLICITĀTES FOTO

Tas nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! Sajūti, piedalies, izzini un baudi pikantu piedzīvojumu pieaugušajiem – ”Erots 2020” notiks 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē.

Divu draisku un kaislīgu nakšu garumā apmeklētāji varēs piedzīvot neaizmirstamas emocijas, baudot pavedinošu programmu ar spilgtām erotikas zvaigznēm eksotiskos un mākslinieciskos priekšnesumos.

Tāpat būs iespēja satikt valdzinošos skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakoties vēl plašākā deju zonā, kā arī šovu starplaikos piedalīties aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām un izzināt savu jutekliskumu ”SexyStyle Academy” zonā.

Tie, kuri vēlas gūt pavisam īpašu pieredzi un būt pavisam tuvu māksliniekiem, aicināti iegādāties VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Festivālā ”Erots” varēs arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

”Erots 2020” ir pikants piedzīvojums pieaugušajiem, kur brīvi atpūsties, labāk iepazīt savu seksualitāti un padarīt savu privāto dzīvi piesātinātāku. Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.

Ieeja no 18 gadu vecuma!

Biļetes pieejamas ”Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, bilesuserviss.lv, kā arī bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

”Erots 2020” norises laiki: 21. februāris 20.00–03.00 un 22. februāris 19.00–03.00.

Seko līdzi jaunumiem: erots.lv, facebook.com/ErotsLV un instagram.com/erots.lv.

0 Komentāru