Žanna Dubska “Instagram” aicina skatīties uz viņas krūtīm

14 komentāri
Žanna Dubska “Instagram” aicina skatīties uz viņas krūtīm
INSTAGRAM

Ar drosmīgu video savus fanus iepriecinājusi pazīstamā modes eksperte Žanna Dubska – viņa publiskai apskatei izlikusi savas brangās krūtis.

Modes lietpratēja Žanna Dubska gada sākumā nosvinēja 61 gada dzimšanas dienu, un intervijā allaž uzsvērusi, ka katrs dzīves posms ir jābauda.

Modes eksperte Žanna Dubska pārsteidz ar foto caurspīdīgā triko

Brīvdienās vienmēr enerģiskā sieviete vietnē ”Instagram” publicējusi video, kurā visā godībā iespējams novērtēt viņas iespaidīgo dekoltē.

Drosmīgajam klipiņam, kurā viņa reklamē savu jauno imidža meistarklasi, izdevies piesaistījis arī to sabiedrības pārstāvju uzmanību, kuri par modi praktiski neinteresējas.

View this post on Instagram

💥Pikantais Pavasaris 18+. Tikai sievietēm!💥 . . Šobrīd, kad piespiedu kārtā, mums visām jāpavada mājās un lai no garlaikošanās nesajuktu prātā, mums nepieciešams atjaunot enerģiju, ieslēgt jaunu domāšanu un izveidot sev jaunu unikālu tēlu. Pārstartēt sevi – iegūt Jauno ES! . Priecājieties, jūs esat atradušas neizdzēšamu iedvesmas avotu, kur dominē radošais un pozitīvais. . Es, Žana Dubska, VIP stiliste, eksperte un stila konsultante prezidentiem, pirmajām lēdijām, politiķiem, biznesmeņiem un šovbiznesa zvaigznēm – paziņoju par Pikantā Pavasara atgriešanos! Es aicinu jūs pievienoties tam!! . . ✅13. aprīlī sāksies jaunā tiešsaistes stila klase ”Jaunā ES-2020” “Jaunā ES -2020” – klase, kuras laikā jūs: sakārtosiet savu garderobi un iemācīsieties izveidot ”gudrus” un efektīvus apģērba komplektus, tā lai, izskatītos satriecoša, un lai visi uz Jums atskatās. . . Gadiem nav nozīme, ja jums ir 20–40–60 gadi! Iegūstiet manu stila filozofiju, manus nevainojamā stila noslēpumus un dzīves knifus. Iegūstiet savu jauno tēlu! Tagad ir pats piemērotākais laiks un vislabākie apstākļi, lai to uzzinātu! Es aicinu jūs pievienoties šim pavasara piedzīvojumā kopā ar mani. ✅Uzziniet vairāk par stila klasēm un programmu: https://smartstylelabs.com/ ____________ #zannadubska #dubskastyle #smartdubskastyle #dubskaonline #smartstylelabs #masterclass #pavasris2020 #onlineclass #paliecmajas #stayathome #ЖаннаДубска #дубскийстиль #онлайнкурс #весна2020

A post shared by Zanna Dubska/Жанна Дубска (@zannadubska) on

Kā sprieduši ļaudis, šis ir visu laiku labākais, kas noticis Latvijas “Instagram” vidē, norādot, ka, lai arī jaunās dāmas apaļumus publiskai apskatei izlikušas neskaitāmas reizes, Žanna ir pārspējusi viņas visas.