Viktorija Vailda dejo krūšturī, kas tik tikko spēj noturēt viņas iespaidīgās formas

9 komentāri
Viktorija Vailda dejo krūšturī, kas tik tikko spēj noturēt viņas iespaidīgās formas
INSTAGRAM

Neatkarīgi no rudens iestāšanās seksīgā modele, Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda vēl atrodas Latvijā un nesteidzas doties uz Franciju. Skaistule filmē seksīgus video un iegūst arvien jaunus un jaunus fanus.

Šoreiz Viktorija parāda savu trakulīgo pusi, tērpusies miniatūrā krūšturī, kas tik tikko spēj nosegt viņas masīvos krūšgalus.

Kārdinošs foto: daiļā Viktorija Vailda jaunā tēlā demonstrē apetītlīgās formas

View this post on Instagram

😊😋🔥👙

A post shared by Victoria Wild 👑 (@victoriawildofficial) on

Viktorija Vailda dzimšanas dienu ”ieskandina” ar pikanta foto palīdzību

Skaistulīte dejo pie ģitāras mūzikas, bet viņas atbalstītāji cer, ka mazais krūšturis nespēs noturēt apetītlīgās formas un izjuks pa vīlēm.

Viktorija smaida, kustina kamerā savu bagātīgo dekoltē zonu, tādā veidā – flirtējot ar faniem.

Ieraksta komentāros modeles deja tiek salīdzināta ar kustībām no citas galaktikas. Teikts, ka ikviens vīrietis, kurš Vaildu ir redzējis kaut reizi – nekad nespēs domāt par citu sievieti, jo viņa ir pārāka par visām citām dāmām.

Skaties.lv Viktorija atklāj, ka nesteidzas ar došanos uz Franciju, viņa bauda Latvijas dabu, apceļo dzimto zemi, bet par atgriešanos ikdienas dzīvē domās oktobrī.

Pagaidām viņas ikdiena paiet Dobelē, vērojot, kā stirniņas ierodas lauku īpašumā ēst ābolus, kā arī dodoties uz Kuldīgu, lai palīdzētu mammai ar rudens ražas novākšanu.

Foto: kārdinošā Viktorija Vailda ieradusies galvaspilsētā un pozē pie uzraksta ”Rīga”

9 komentāri