”Vēlos dzīvot starp tavām krūtīm!” Viktorija Vailda sajūsmina fanus ar seksīgām kustībām

5 komentāri
”Vēlos dzīvot starp tavām krūtīm!” Viktorija Vailda sajūsmina fanus ar seksīgām kustībām
INSTAGRAM

Par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā ”influencere”, foto modele Viktorija Vailda pārsteidz fanus ar jauniem pašas modelētiem bikini un erotiskām kustībām. Šoreiz skaistule savu kārdinošo ķermeni ietērpj krāsu atstarojošā apakšveļā, kā arī klasisku toņu bikini.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Viktorija publiskojusi vairākus video, kuros izrāda lapsenes cienīgu vidukli, brazīliešu dāmām raksturīgos gurnus, kā arī apetītlīgo dekoltē zonu.

”Latviešu mentalitāte neļauj sievietēm brīvi justies niecīgos bikini.” Dzimtenē ieradusies Viktorija Vailda

Jaunākos video fani uzņem ar sajūsmu, kā nekā skaistule ilgi nebija publiski izrādījusi savas iespaidīgās formas, kas “uzkurina” nevienu vien spēcīgā dzimuma pārstāvi.

Atbalstītāju sajūsma tiek izteikta komplimentos – lieliski, cik jauki, salda mazulīte, kārdinošs ķermenis, vēlos dzīvot starp tavām krūtīm, mans sapnis ir nakts kopā ar tevi.

Viktorija Vailda pastāsta par ”Instagram” modeļu centieniem nopelnīt ar kailfoto

Vairāki atbalstītāji uzsver, ka Viktorijas “karstās” kustības, vēlme, dejojot izrādīt pēcpusi un krūtis, padarītu viņu par lielisku Go-Go dejotāju.

Ikvienam komentētājam Vailda velta laiku un atbild ar sirds emocijzīmēm, kā nekā novērtē visus, kuriem ir sievietes ideāls.

Parasti dejām skaistule izvēlas rokmūzikas ritmus, nu priekšroka tiek dota rumāņu nacionālajai mūzikai, repam, kā arī Krievijas hitiem.

Viktorijas sejas izteiksme parāda, ka viņa gūst baudu no dejas, apģērba trūkuma un fanu uzmanības.

“Influencere” neslēpj, ja būtu tāda iespēja, viņa atteiktos no apģērba un vienmēr staigātu kaila.

5 komentāri