Vai tu tā vari? Pliks Kiops demonstrē sava “ficuka” vīrišķo spēku

16 komentāri
Vai tu tā vari? Pliks Kiops demonstrē sava “ficuka” vīrišķo spēku
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skandalozais popmūziķis Sandis Kiops ar savu skaisto līgavu Dainu šobrīd atpūšas Tenerifē, kur bauda sauli un ar saulainiem kadriem lutina arī tautiešus. Piektdienas noskaņās viņš parūpējies par īpaši erotisku un ”karstu” sveicienu, kura svelme virmo pat caur ekrānu.

”Nikns sveiciens Latvijai no Tenerifes!” Piektdienas, 7. decembra, rītā ar sociālo tīklu starpniecību fanus sveicina Kiops.

Sveiciens papildināts ar divdomīgu foto, kurā mākslinieks redzams pilnībā kails, bet viņa vīrietību piesedz vien cepure, kuru mūziķis tur ar sava “ficuka” spēku.

”Cepure turas uz manas niknās nošu atslēgas,” tikai Skaties.lv lasītājiem īpašo noslēpumu var atklāt Sandis.

Mūziķis ar savu Dainu uz Tenerifi devušies drīz pēc atgriešanās no ceļojuma uz Gruziju. Bildes skati TE!

Kā faniem atklājis Kiops, abiem ar Dainu īsti neiet pie sirds Latvijas ziema, tāpēc pāris, sastopoties ar mīnusiem, aiztraucies uz Malagu. Kad arī tur izrādījies par vēsu, abi pārlidojuši uz Tenerifi.

Ceļošana kļuvusi par pārīša ikdienu, un, to apliecinot, abi izveidojuši krekliņus ar uzrakstu ”Niknie ceļotāji”. Fani būs novērojuši, ka ne tikai krekliņi abiem vienādi – pārītis ik dienas priecē ar saskaņotu stiliņu.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl