TV šovu zvaigznes pārcenšanās ar “fotošopu” izpelnās fanu nopēlumu

Pievienot komentāru
TV šovu zvaigznes pārcenšanās ar “fotošopu” izpelnās fanu nopēlumu
EMPICS ENTERTAINMENT/SCANPIX

Nedienās par pārlieku aizraušanos ar fotogrāfiju uzlabojošām programmām iedzīvojusies Lielbritānijā plaši zināmā televīzijas personība Hloja Ferija – daiļava par nesen soctīklos publicēto fotogrāfiju virkni izpelnījusies daudz pārmetumu.

25 gadus vecaja Hloja Ferija plašāku atpazīstamību iemantojusi britu realitātes šovā ”Geordie Shore” un nu filmējas jaunā projektā ”Celebs Go Dating”. Populārajā vietnē ”Instagram” viņa sapulcējusi vairāk nekā 3,5 miljoni sekotāju, kuri ik dienu tiek aplaimoti ar kadriem, kuros skaistule izrāda savas kārdinošās formas.

Šonedēļ draiskule kuplajam fanu pulkam piedāvājusi kārtējo saldā ēdiena devu – fotogrāfijas, kurās viņa, tērpusies cieši pieguļošā kleitā, pozē uz sava lepnā īpašuma kāpnēm. Turklāt daiļā Hloja darījusi visu iespējamo, lai viņas formīgais dupsītis izskatās vēl iekārojamāks, – viņa to pamanījusies jo īpaši izsliet.

Lai gan foto izpelnījušies prāvu sarkano sirsniņu birumu, nav trūcis arī ļaužu, kuri bildes atļāvušies pakritizēt un cerētās vienbalsīgās sajūsmas vietā Ferijai nācies uzklausīt arī virkni pārmetumu, proti, pēc daudzu domām, viņa pārlieku aizrāvusies ar bilžu piekoriģēšanu.

To, ka bildes varētu tikt bijušas ”fotošopētas”, nodod kāda detaļa – kāpnes, uz kurās daiļava stāv, izskatās it kā viļņotos un rada iespaidu, ka uz tādām varētu arī paklupt.

Hlojas fani mudinājuši zvaigzni turpmāk izvairīties no ”fotošopa”, jo viņa vienalga ir ”skaista”. ”Tev nevajag savu ķermeni pielabot. Tas tāpat ir skaists,” kāds viņas cienītājs bildis komentārā.