Tikai pieaugušajiem! Latvijas milzīgāko krūšu īpašniece publisko īpaši perversu kadru sēriju

72 komentāri
Tikai pieaugušajiem! Latvijas milzīgāko krūšu īpašniece publisko īpaši perversu kadru sēriju
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda uz laiku bija pazudusi no aprites, jo viņas ar implantiem papildinātajā apaļumā bija parādījusies sūce. Nu skaistums ir atkal saremontēts, un Viktorija ir zirgā! Mīlestības mēnesim uzsākoties, viņa iepriecinājusi savus domubiedrus ar mākslinieciski perversu kadru sēriju.

Nupat zvaigzne savus ”Instagram” sekotājus iepriecinājusi ar bilžu sēriju, kurā māksla iet roku rokā ar erotiku. Sievišķīgo formu īpašniece šoreiz atrādījusi to, ka arī zemāk par krūšu daļu viņai viss ir līmenī, pozējot uz caurspīdīga krēsla vienos stringos.

Fani jau apbēruši rosinošos kadrus ar ”patīk” sirsniņām un slavējuši kārdinātājas māksliniecisko izjūtu un spēju pikantus kadrus pasniegt neierastā rakursā.

Gribi vēl? Pievienojies Viktorijas ”Instagram” faniem TE!

Kārdinošā bilžu sesija ir tas, ko fani jau ilgu laiku gaidīja no savas iedvesmotājas. Pagājušā gada izskaņā simpātiskā sieviete uzticēja Skaties.lv privātu un pamācošu stāstu par komplikācijām ar lielajām krūtīm. 

”Zem vienas krūts āda palika plānāka, parādījās brūcīte, tā līdzinājās izgulējumam un drīz vien brūce ieguva cauruma apmērus. Caurums bija trīs centimetrus liels, varēju ielikt pirkstu un aiztikt implantu,” pārdzīvoto izstāstīja Viktorija.

2019. gada izskaņā Viktorija pārcieta divas operācijas. Ķirurģiskās iejaukšanās rezultātā izdevās atgūt ”apaļumus”. Kopumā iztērēti 20 tūkstoši eiro, bet viss izdevies un zvaigzne ir atgriezusies, lai dzīvotu pilnasinīgu dzīvi un priecētu fanus ar jauniem attēliem!

72 komentāri