”The Fuel Girls” festivālā ”Erots 2020” piedāvās seksīgas spēles ar uguni

1 komentārs
”The Fuel Girls” festivālā ”Erots 2020” piedāvās seksīgas spēles ar uguni
PUBLICITĀTES FOTO

Festivālā ”Erots 2020” ar iespaidīgu šovu viesosies pasaules atzinību guvusī uguns un pirotehnikas performanču grupa ”The Fuel Girls”. Adrenalīna pilnas spēles ar uguni atlētiskās dejotājas apvieno ar pārdomātu, iespaidīgu horeogrāfiju, kas noslīpēta līdz detaļām, radot krāšņu un neaizmirstamu uzstāšanos. Baudi Apvienotās karalistes mākslinieču bezkaunīgo priekšnesumu jau 21. un 22. februārī Ķīpsalā!

Pasaulslavenais uguns un deju šovs ”The Fuel Girls” uzkarsēs festivāla ”Erots” apmeklētājus, sajaucot jutekliskas uguns prasmes ar sprādzienbīstamiem efektiem un šovu, kas aizraus un patiesi pārsteigs.

Festivālā ”Erots 2020” seksīgais DJ Gustavito sola dinamisku ballīti

Baudi porno nepieklājīgi tuvu – festivāla ”Erots 2020” piedāvājums īpašiem kārumniekiem

Londonas ugunīgās meitenes nevar vien sagaidīt, kad nokļūs Rīgā uz festivāla ”Erots” skatuves un varēs ļauties nerātnībām.

Ugunīgo meiteņu apvienību festivālā ”Erots 2020” pārstāvēs trīs pikantas dejotājas.

Hayley nebaidās no čūskām un spēj pārsteigt ar ugunīgu klēpja deju.

Vētrainā Katie ir ugunsrijēja, kurai nav sveša arī burleska un dejas ar zobeniem.

Savukārt tetovētā Kayla pārvalda ugunīgās vālītes, vingrošanas riņķus un zobenus.

Rīgā uguns mākslinieces uzstāsies ar diviem dažādiem šoviem: jutekliskāku buduāra noskaņu ar seksīgu apakšveļu un liesmojošiem krūtsgaliem nomainīs neķītrs fetiša šovs ar lateksu, zābakiem un uguns vēdekļiem.

Skatītāju uzmanību ”The Fuel Girls” ir baudījušas dažādos mūzikas video, kā arī ITV, BBC TV šovos un ”France’s Got Talent”.

Meitenēm patīk arī dažādi piedzīvojumi, piemēram, trīs reizes viņas ir piedalījušās slavenajā ”Gumball” rallijā ar savām modificētajām automašīnām.

Dejotājas arī ir devušās pasaules tūrē kopā ar mūziķiem ”Motorhead” un ”Fall Out Boy”.

”Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām!

Karstasinīgi baltkrievu dejotāji ”Erotā” liks dāmām sajūsmā spiegt

Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem!

1 komentārs