Slavena apalīte devītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila

3 komentāri
Slavena apalīte devītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila
AFP/SCANPIX

Amerikāņu lielo izmēru modele Ešlija Greiema jau pavisam drīz kļūs par māmiņu, un skaistā notikuma gaidās sieviete sociālajos tīklos publiskojusi īpašu intīmu foto.

Ešlija Greiema ir pirmā apalīte, kas pozējusi prestižā izdevuma ”Sports Illustrated” vākam, un par savām kuplajām ķermeņa formām nekaunas, un šonedēļ 32 gadus vecā skaistule kuplo atbalstītāju pulku iepriecinājusi ar visai atklātu kadru.

Savā ”Instagram” foto blogā modele publicējusi bildīti, kurā viņu pavisam kailu iemūžinājis viņas vīrs un gaidāmā bērniņa tēvs Džastins Ervins.

”Ar sajūsmu gaidu satikšanos ar tevi, mazais cilvēk,” pie foto, kas ļauj novērtēt topošās māmiņas grūtnieces vēderiņu un ķermeņa aprises, vēstījusi Ešlija.

View this post on Instagram

beside myself with excitement to meet you, lil man🖤 shot by his dad @mrjustinervin

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Šoreiz ļaudis par redzēto ir saviļņoti un bildītei veltījuši daudz atzinīgu vārdu, slavējot sievieti par uzdrīkstēšanos un pozitīvu sava auguma prezentēšanu.

Iepriekš, kad modele savus vairāk nekā 10 miljonus ”Instagram” sekotāju aplaimoja ar ļoti atklātiem grūtniecības foto, kurā kā uz delnas bija redzams viņas augošais puncis, ķermenis un celulīts, viņa saņēma daudz kritikas par tik intīmu kadru atrādīšanu publiski.

View this post on Instagram

open to surrender || caught by angel mama @cassblackbird

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Pāra pirmajam bērniņam, kurš, kā prognozējuši ārsti, būs zēns, jānāk pasaulē šomēnes.

3 komentāri