Seksīgā Lee valdzina ar iespaidīgiem krūšu foto

8 komentāri
Seksīgā Lee valdzina ar iespaidīgiem krūšu foto
INSTAGRAM

Pazīstamā dziedātāja, dīdžejmeitene un pasākumu vadītāja Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee savam kuplajam fanu pulkam neļauj atslābt ne mirkli. Šonedēļ skaistule sociālajos tīklos dalījusies ar īpaši satriecošu krūšu foto.

Liene Ušakova ļoti gādā, lai atbalstītāji būtu informēti par gandrīz katru viņas soli, un arī dažādās skaistumprocedūras, kas aizņem lielu daļu viņas ikdienas, nav izņēmums.

Seksīgā Lee nokrāso rozā matus un dod viedu padomu vecākiem

Nesen kārdinošā auguma īpašniece veikusi vakuummasāžas kursu, kas zināms kā viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu, kā arī palīdz atbrīvoties no tauku nogulsnējumiem uz dupša, augšstilbiem un vēdera.

Satriecošo rezultātu Liene steigusi atrādīt arī faniem, vietnē ”Instagram” publicējot vairākus sevišķi pikantus kadrus.

Fotogrāfijās skaistule pozē melnās apakšbiksītēs un baltā T kreklā, ko nekautrīgi pavilkusi uz augšu, atsedzot gan vēderu, gan brangās krūtis.

”Esmu sajūsmā! Domāju, ka rezultātus nevar nepamanīt. Turpināšu iet reizi mēnesi, lai uzturētu sasniegto rezultātu,” par vakuummasāžas iespaidu uz savu ķermeni priecājas seksīgā skaistule.

Arī atbalstītāji nav slēpuši sajūsmu par bildītēs redzēto, fotogrāfijām veltot vairākus simtus sarkano ”patīk” sirsniņu.

Baudi arī foto, kurā Liene valdzina ar iespaidīgu dekoltē!
8 komentāri