Pikanti foto no ”Erota” pirmsākumiem 1990. gados līdz mūsdienām

0 Komentāru
Pikanti foto no ”Erota” pirmsākumiem 1990. gados līdz mūsdienām
GEORGS BĒRZLAPA / JĀNIS KNĀĶIS

Jau nākamajās brīvdienās Ķīpsalas hallē notiks gada ”karstākais” pasākums – festivāls ”Erots 2020”. Šajā saistībā portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz Baltijā vērienīgākā erotikas festivāla norisi kopš tā pirmsākumiem – 1990. gadu pašā nogalē.

Pirmo reizi erotikas festivāls ”Erots” notika 1999. gadā, un to, ka tas aizvien ir augstā līmenī, atzinis ne viens vien jomas speciālists.

Pirmais ”Erots” notika vēl Ķīpsalas vecajā koka hallē, kur pikantēriju cienītājiem tika atvēlēta puse zāles. Tolaik bijis baudāms kaut kas no vieglā striptīza. Tāpat viena no parastajām deju grupām uzstājusies ar ko līdzīgu zeķubikšu šovam.

”Vēl pirmajā gadā bija izlikts jauns ”Volvo”, kas kustās tā, it kā tur iekšā notiktu neķītrības.

Savukārt otrajā gadā ”Erots” notika tajā pašā vecajā hallē, bet jau bija izpleties pa divām trešdaļām telpas. Tad jau bija parādījušies kādi ārzemju mākslinieki – puišu grupa, viena zvaigzne bija atvesta no Vācijas. Protams, bija arī vietējie mākslinieki,” sarunā ar Skaties.lv atminas ilggadējais ”Erota” pārstāvis Rolands Nežborts.

Ārzemju mākslinieku vārdu īpatsvars ”Erota” programmā būtiski palielinājies, sākot no sestā, septītā festivāla.

Nežborts atceras, ka bijuši gadi, kad interese par festivālu bijusi tik liela, ka otrās dienas naktī nācies slēgt halles durvis, jo gribētājiem vairs nav bijis vietas.

Viņš akcentē, ka ”Erotu” apmeklē ne tikai rīdzinieki, bet arī cilvēki no novadiem. Pēdējos gados festivāls īpaši iecienīts arī ārzemnieku vidū.

Ar ko “Erots” priecēs šogad?

Ļaujies kaislei, izbaudi seksuālo enerģiju un izzini pieaugušo izklaides vienā no Eiropas vērienīgākajiem erotikas festivāliem ”Erots 2020” Ķīpsalas hallē 21. un 22. februārī!

Divu draisku un kaislīgu nakšu garumā ”Erots” piedāvās pavedinošu programmu ar spilgtākajām erotikas zvaigznēm, eksotiskus un neķītrus pornozvaigžņu šovus un striptīzu, vētrainu ballīti, lomu spēles, BDSM un simtiem juteklisku un aizraujošu lietiņu erotikas cienītājiem un jaunu sajūtu meklētājiem.

0 Komentāru