Pavedinošs video: Latvijas milzīgāko krūšu īpašniece izrāda savus labumus

14 komentāri
Pavedinošs video: Latvijas milzīgāko krūšu īpašniece izrāda savus labumus
INSTAGRAM

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda beidzamajā laikā ar savu ikdienas gaitu atspoguļošanu sociālajos tīklos pārlieku neaizraujas, tādēļ katru viņas aktivitāti vietnē ”Instagram” fani tver ar sevišķu prieku un patiku.

Latviete ar astotā izmēra krūtīm Viktorija Vailda dzīvo Francijā, kur viņa bauda laimūgu ģimenes dzīvi ar savu saderināto, bet par skaistules raženajiem apaļumiem ļaudis sajūsminās visā pasaulē.

Nedēļas sākumā seksīgā Vailda atkal sarosījusies – viņa iestudējusi seksīgu deju, kurā pavedinoši grozās kameras priekšā, un to atrādījusi vairāk nekā 224 tūkstošiem savu ”Instagram” sekotāju.

Īsajā reportāžā Vailda redzama gandrīz kaila – viņa tērpusies knapās stringa biksītēs, bet savu vareno krūšu galus paslēpusi aiz uzlīmēm, kas ļāvis kārdinošās formas nodemonstrēt visā godībā.

Seksīgais dancis, kas aizvadīts pilnīgā klusumā, faniem nav licis vilties – video skatīts tūkstošiem reižu un dāsni apbērts ar komplimentiem skaistules augumam.

View this post on Instagram

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

Jau ziņojām, ka pagājušā gada izskaņā Viktorija pārcieta divas operācijas, ko izraisīja komplikācijas ar lielajām krūtīm. 20 tūkstoši eiro vērtās ķirurģiskās iejaukšanās rezultātā apaļumus izdevās atgūt.