Pasauli sajūsmina Lopesas pikantais “selfijs” no vannasistabas

1 komentārs
Pasauli sajūsmina Lopesas pikantais “selfijs” no vannasistabas
AFF/PA IMAGES/SCANPIX

Amerikāņu aktrise un dziedātāja Dženifera Lopesa sociālajos tīklos regulāri publisko kadrus, kas liek apbrīnot viņas augumu. Pagājušajās brīvdienās skatuves māksliniece savus vairāk nekā 114 miljonus vietnes ”Instagram” sekotāju apbūrusi ar foto no vannasistabas.

50 gadus vecā Dženifera Lopesa savā ”Instagram” foto blogā publiskojusi pikantu pašbildīti, kurā iemūžināts viņas spoguļattēls.

Momentuzņēmums tapis greznā vannasistabā, un skaistā dziedātāja tajā redzama niecīgā baltā bikini, kas kārtējo reizi ļauj novērtēt Lopesas lielisko figūru, ko, kā allaž uzsvērusi dziedātāja, viņai palīdzējusi sasniegt regulāra vingrošana.

”Atpūtusies un uzlādēta,” pie fotogrāfijas vēstījusi Lopesa.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Dziedātāja burtiski apbūrusi savus atbalstītājus – īsā laikā foto izpelnījies vairāk nekā 6 miljonus sarkano ”patīk” sirsniņu un desmitiem tūkstošu komplimentu viņas nevainojamajai ārienei, norādot, ka viņas izskatās vismaz par 20 gadiem jaunāka.

“Ak, mans dievs! Biju pilnīgi pārliecināts, ka tev ir 30 gadu, un visu šo laiku esi maldinājusi cilvēci,” vēstījis kāds Lopesas fans.

Tāpat bildīti ar sajūsmu uzņēmusi supermodele Naomi Kempbela, kā arī mūziķis Lenijs Kravics.

1 komentārs