Neķītri foto: mūziķis Sandis Kiops svin 40, izspaidot transvestīta labumus

7 komentāri
Neķītri foto: mūziķis Sandis Kiops svin 40, izspaidot transvestīta labumus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skandalozais mūziķis Sandis Kiops nupat nosvinējis 40, bet tas nenozīmē, ka viņš kļuvis mierīgāks. Kiops ar līgavu Dainu Laukmani šobrīd atrodas Taizemē un no turienes priekpilni ziņo Skaties.lv, ka drīz pēc 40 nosvinēšanas īstenojis kādu neķītru ideju.

”Beidzot paspaidīju Bangkokas transvestītu! Visīstāko transvestītu, speciāli gājām uz viņa šovu,” no Taizemes ziņo Kiops.

Un mūziķis, kā ierasts, ir bez aizspriedumiem – sajūtas bijušas patīkamas. ”Pozitīvas! Un eksotiskas – divi vienā,” tā Kiops, kurš, ja jau Taizemē, izbaudījis vietējos labumus no sirds!

”Nikni nodevu pa sarkano lukturu naktsklubiem. Tur baudāms viss: sieviešu un transvestītu striptīzs, var pārgulēt ar prostitūtām un transvestītiem un labi padzert Nikno.

Es gan ar transvestītu nepārgulēju, tikai riktīgi izspaidīju. Ja Taizemē neesi izspaidījis transvestītu vai bijis uz viņu šovu, tad neesi izbaudījis neko no taizemiešu kultūras,” uzskata Kiops.

Viņa līgava Daina bijusi ļoti saprotoša. Mīļotā kopā ar Kiopu devusies izbaudīt Bangkokas naktsdzīvi un nav iebildusi, ka vīrietis vēlas tuvāk iepazīt transvestīta labumus.

7 komentāri