Nedēļas jubilāres Katrīnes Saulietes visu laiku pavedinošākie foto

8 komentāri
Nedēļas jubilāres Katrīnes Saulietes visu laiku pavedinošākie foto
INSTAGRAM

Uzņēmēja, skaistumkonkursu dalībniece un rīkotāja, TV zvaigzne, hokejista Kaspara Saulieša daiļā sieva un divu meitu mamma Katrīne Sauliete šonedēļ nosvinēja 35. dzimšanas dienu. Lielais notikums skaistulei raisījis virkni pārdomu, ar ko viņa padalījusies arī ar faniem.

”Pasē paskatos. Aizveru to ciet. Pēc tam vēlreiz paskatos. Tad ielūkojos spogulī. Un atnāk atziņa: bet man taču tikai 35,” dzimšanas dienā vietnē “Instagram” vēstījusi Katrīne.

“Atskatoties 10 gadus atpakaļ, kad man palika 25, varu secināt, ka tagad es izskatos labāk, es jūtos labāk, es dzīvoju dzīvi labāk, es esmu sasniegusi daudzus savus mērķus, es esmu daudz pārliecinātāka par sevi, es esmu es – Katrīne Sauliete.

Noteikti varu apgalvot: esmu labāka sevis versija nekā pirms 10 vai 15 gadiem,” kuplajam fanu pulkam pavēstījusi Katrīne.

Sauliete ”Instagram” lietotāju pulkam pievienojās 2012. gada vasarā, un kopš tā laika viņa atbalstītājus nerimstoši informējusi par savām ikdienas gaitām un svarīgajiem dzīves notikumiem. Pēdējā laikā Katrīne iemīļojusi dalīties arī ar pikantiem kadriem.

Jubilejas nedēļā Skaties.lv apkopojis Katrīnes visu laiku ”karstākās” bildītes, ar ko viņa dalījusies sociālajos tīklos.

8 komentāri