Naomi Kempbela 50 gadu jubilejas priekšvakarā publisko skaistu kailfoto

1 komentārs
Naomi Kempbela 50 gadu jubilejas priekšvakarā publisko skaistu kailfoto
AFP/SCANPIX

22. maijā 50 gadu jubileju svin pasaulslavenā britu supermodele Naomi Kempbela. Lielās dienas priekšvakarā Naomi sociālajos tīklos publicējusi skaistu kadru, kurā viņa iemūžināta kaila.

Naomi Kempbela savus vairāk nekā deviņus miljonus ”Instagram” sekotāju regulāri iepriecina ar gaumīgām fotogrāfijām, un apaļās jubilejas gaidās viņa saviem faniem sarūpējusi īstu desertu.

Viena no visu laiku veiksmīgākajām modelēm savā ”Instagram foto blogā publicējusi skaistu kailfoto no kādas agrāk notikušās fotosesijas.

Bildītē Naomi redzama pavisam plikiņa, tiesa, viņa iekārtojusies tādā pozā, ka rokas un rozā parūka piesedz viņas krūtis.

Skaistais kadrs Kempbelas fanus burtiski apbūris – bildīti ļaudis apbēruši ar sarkanajām sirsniņām un laba vēlējumiem un apsveikumiem jubilārei.

View this post on Instagram

#tbt Pink hair don’t care 💓💓💓

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Naomi Kempbela dzimusi 1970. gada 22. maijā. Modeles karjeru 15 gadu vecumā, 1980. gadu beigu un 1990. gadu sākuma viņa kļuva par vienu pieprasītākajām modelēm. Šodien viņa jau kļuvusi par leģendu un vienu no retajām melnādainajām modelēm, kurām izdevies izrauties modes pasaulē.