Meitenes, kuras šonedēļ “atstāja uz pauzes”: pikantāko kadru izlase

1 komentārs
Meitenes, kuras šonedēļ “atstāja uz pauzes”: pikantāko kadru izlase
MEGA/Sipa USA/SCANPIX

Nedēļā sākās ar kino nozares nozīmīgāko notikumu – “Oskaru” ceremoniju, kas, kā ierasts, deva iespēju kārtējo reizi izcelties vai no jauna uzmirdzēt kādai seksīgai daiļavai. Lai nebūtu jāpārdzīvo, ka marta pirmās pilnās nedēļas “karstākie” notikumi paslīdējuši garām, Skaties.lv pikantāko kadrus apkopojis vienuviet.

ASV Kinoakadēmijas balvas “Oskars” ballītē šogad ar sevišķu pārdrošību izcēlās albāņu izcelsmes amerikāņu dziedātāja un aktrise Bleona, kura uz ballīti bija ieradusies, tērpusies melnās biksiņās un garā, pavisam caurspīdīgā kleitā, kas neko daudz nenosedza, tādējādi ikvienam interesentam ļaujot aplūkot savas tvirtās krūtis.

Seksīga meitene un dārgs auto – daudzus šāds skats patiesi iepriecina. Tā ”karstu” kadru virknē gāzes uzpildīšanas laikā iemūžināta blondā modele Renē Denīze.

Tikmēr “Playboy” modele Ana Braga uzmanības lokā nonāca pat divas reizes – pirmo reizi, pavedinošā ietērpā veldzējoties pie dabas krūts. Tikpat ievērības cienīgs bija viņas nākamais izgājiens – parādīšanās sabiedriskā vietā neķītrā izskatā.

Nedēļas vidū ar soli, kas maksāja krist fanu nežēlastībā, izcēlās sabiedrības dāma Kima Kardašjana. Daiļava satricinājusi pasauli ar fotogrāfiju, kurā viņa redzama pie galda baudām maltīti topless. Momemtuzņēmums būtu guvis mazāku ievērību, ja viss tajā atspoguļotais nenotiktu ģimenes ceļojuma laikā Japānā, kur nav pieņemts pie galda sēsties puskailam.

Vēl šonedēļ “karstu” kadru virknē pludmalē iemūžinātas vairākas pievilcīgas būtnes – TV šovu zvaigzne Liza Klārka, aktrise Selisa Franko un modeles Elena Aleksandera un Karolīna Vrīlenda.

1 komentārs