”Lubrikants ir daudz kas, sākot ar spļāvienu saujā.” Kristaps Zutis iepazīst daudzpusīgo lubrikācijas pasauli

Bokseris Kristaps Zutis ieradās ”Sexy Style” akadēmijā, lai daiļās seksa ekspertes Vikijas uzraudzībā iepazītu lubrikantus, atklājot, ka arī pašam mājās īpašajā atvilktnītē var atrast kādu no mitrinātājiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • āmurs

  āmurs

  Iespļauj saujā un tik vālē. Pretīgi lasīt tik aprobežotus izteicienus. Laikam ar Stacijas uzburbušām vecenēm viņš tā vālē vai norauj kulaciņā pats? Neko vairāk nejēdz, kā iegāzt kādam pa muti vai iespļaut saujā! "Inteliģents" puikiņš.
 • Ar seksu

  Ar seksu

  Vien laulību neuzlabosi un neizglābsi. Ir vajadzīgs prātiņš un daudz kas cits. Bet jūs jau tikai ar kājstarpi vien protiet domāt un tad brīnaties ka katru dienu šķiraties. Ja ar dddirsu domā, tad dzīve ir viena vienīga- būšana "pakaljā".
 • Edgars

  Edgars

  Ja mājās ir lubrikants tas nozīmē, ka esi s💩ūdīs. Gudrs vīrietis prot sievieti padarīt mitru ar dabīgo ko viņai daba devusi. Bet ja smērē veikalā pirktu mitrinātāju tad jau trağiski. Nabaga sieviete ar tevi luuni gultā!!!
 • Lohhs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!