Latviešu supermodele sajūsmina fanus ar kailfoto

13 komentāri
Latviešu supermodele sajūsmina fanus ar kailfoto
INSTAGRAM

Vasara sen jau galā, bet ar ”karstu” kadru savus atbalstītājus šonedēļ iepriecinājusi Londonā dzīvojošā latviešu supermodele Karlīna Caune. Skaistule sociālajos tīklos dalījusies ar satriecoši skaistu plikbildīti no pludmales.

Bildītē, ko Karlīna publicējusi vietnē ”Instagram”, modele pludmalē pozē pavisam kaila, ķermeņa intīmās vietiņas piesedzot ar rokām.

Karlīna burtiski apbūrusi savus atbalstītājus, kuri fotogrāfiju bagātīgi apbēruši ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un nav skopojušies ar komplimentiem viņas lieliskajam augumam.

View this post on Instagram

💦

A post shared by KARLINA CAUNE (@karlinacaune) on

Šī īsā laikā ir jau otrā reize, kad skaistā Karlīna atbalstītājus sajūsmina ar savu kailfoto. Jau ziņojām, ka vasaras izskaņā modele publiskoja burvīgu kailbildīti.

Atgādinām, ka gada sākumā viena no pasaulē veiksmīgākajām latviešu modelēm Karlīna Caune kopā ar vīru Ludvigu un abu kopīgo meitiņu pārcēlās uz dzīvi Londonā. Iepriekš skaistule kopā ar ģimeni mitinājās Zviedrijā.

Karlīna un Ludvigs apprecējās 2017. gada aprīlī. Tā paša gada vasarā pasaulē nāca pāra pirmdzimtā.

Karlīna Caune atpazīstamību iemantoja 16 gadu vecumā, kad uzvarēja prestižajā modeļu aģentūras ”Ford Models” konkursā ”Supermodel of the World”.