Kurai krāšņāki apaļumi? Seksīgā Lee un viņas jaunākā māsa samērās ar labumiem

6 komentāri
Kurai krāšņāki apaļumi? Seksīgā Lee un viņas jaunākā māsa samērās ar labumiem
INSTAGRAM

Sociālajos tīklos atkal atgriezusies populārās tetovētās modeles Lienes Ušakovas jeb Seksīgās Lee jaunākā māsiņa Ilze, kura savulaik guva popularitāti kā Latvijas “selfiju” karaliene. Abas daiļās dāmas sajūsminājušas ”Instagram” sekotājus ar kopbildi, kurā redzams, – daba abas dāsni apdāvinājusi ar sievišķību.

Kas ir šī apburošā dāma? Tāds jautājums radies daudziem, kuri ieraudzījuši pēdējo attēlu, ko Liene publiskojusi sociālajos tīklos. Zvaigzne tajā redzama kopā ar kādu blondīni. Abas saposušās viena modeļa tērpos un lepni izrāda arī vienlīdz tvirtus apaļumus.

Kā izrādās, blondā daiļava ir Lienes jaunākā māsa Ilze. Pirms pieciem gadiem meitene sevi pasludināja par Latvijas “selfiju” karalieni, taču, kādu laiku pagozējusies slavas saulītē, pazuda no sociālajiem tīkliem. Nu, pateicoties iespaidīgajam kadram, Ilze atkal izpelnījusies pamatīgu sabiedrības uzmanību.

Bilde ir kā apliecinājums tam, ka skaistums ir ģimenes gēnos – abas māsas daba dāsni apdāvinājusi ar sievišķīgām formām un apburošām sejiņām, ko māsiņas nekautrējas visā krāšņumā izrādīt faniem.