Katrīne Sauliete atpūtā Krievijā žilbina ar pikantu dekoltē

5 komentāri
Katrīne Sauliete atpūtā Krievijā žilbina ar pikantu dekoltē
INSTAGRAM

Pazīstamā uzņēmēja, skaistumkonkursu dalībniece, hokejista Kaspara Saulieša daiļā sieva Katrīne Sauliete pagājušajās brīvdienās savus fanus palutinājusi ar īpaši pikantu bildi, kurā viņa demonstrē savus sievišķīgos dotumus.

Katrīne Sauliete ar apskaužamu regularitāti virtuālajā vidē dalās ar košiem kadriem no ārzemju ceļojumiem. Pagājušās nedēļas nogalē Sauliete darba lietās bija devusies uz Krasnojarsku. Kā atklāj Katrīne, profesionālie pienākumi mijušies ar vētrainām ballītēm.

Tāpat Katrīne Krievijā baudījusi pilnvērtīgu atpūtu, un vienā no šādiem mirkļiem skaistule tikusi iemūžināta pikantā bildītē.

Sauliete pozē uz jahtas, tērpusies melnā peldkostīmā ar dziļu dekoltē izgriezumu, kas izceļ viņas sievišķīgās formas un lieliskā auguma aprises.

Bildītes pavadtekstā Katrīne klāstījusi atziņas par dzīvi: ”Man ir sajūta, ka biju īstajā brīdī un īstajā vietā, un tagad viss, kas notiek, ir sekas tam. Zinu tikai vienu: ir jāriskē un jāskatās, kas no tā visa sanāks. Ja nepamēģināsi, nekad neuzzināsi. Es izbaudu visu, ko man dzīve sniedz.”

Foto ar sajūsmu novērtējuši vairāk nekā 2000 skaistules fanu.

Foto: skaistā Katrīne Sauliete pozē kailām krūtīm

5 komentāri