Karstasinīgi baltkrievu dejotāji ”Erotā” liks dāmām sajūsmā spiegt

36 komentāri
Karstasinīgi baltkrievu dejotāji ”Erotā” liks dāmām sajūsmā spiegt
PUBLICITĀTES FOTO

Par īpaši spilgtām sieviešu fantāzijām festivālā ”Erots” 20. un 21. februārī parūpēsies erotisko deju grupa ”Enjoy & G-ZONE”. Atlētiskais vīriešu trio savu seksuālo enerģiju sola pārvērst karstās dejās un ar neatvairāmiem smaidiem un nerātna humora piedevu iekarot dāmu sirdis.

Jau apvienības nosaukums ”Enjoy & G-ZONE” neatstāj vienaldzīgu un rada vēlmi uzzināt vairāk! Karstasinīgie baltkrievu dejotāji ar saviem vīrišķīgajiem, kailajiem ķermeņiem neļauj sieviešu fantāzijai garlaikoties, jo dejo dažādos žanros – sākot no deju šoviem un go-go topless dejām līdz pat pavedinošām striptīza, erotiskajām un pilona dejām. Puiši zina, kā izraisīt visu klātesošo dāmu neviltotu sajūsmu un uzstāšanos padarīt neaizmirstamu.

Duets ”G-ZONE” radās pirms pieciem gadiem, kad divi vienkārši puiši – kazino apsargs un mūzikas skolotājs – sevī atklāja jaunus talantus. Viss sākās ar go-go dejām nakts klubos. Vēlāk Lester un Max pievērsās profesionālajai dejošanai, un tagad viņi liek meitenēm sajūsmā spiegt.

Festivālā puiši būs redzami gan iespaidīgos solo priekšnesumos, gan horeogrāfiski izsmalcinātos dueta šovos.

”Erotā 2020” viņi uzstāsies kopā ar dejotāju Enjoy, kurš pasākumos un festivālos Baltkrievijā, Krievijā un Eiropā profesionāli uzstājas jau vairāk nekā 10 gadus. Enjoy Rīgā ir viesojies pirms diviem gadiem, kad ”Erota” apmeklētājas ķircināja kā velnišķīgs sacīkšu braucējs un nerātnais pirāts.

Dāmas, saturieties, jo festivālā ”Erots” šie karstasinīgie puiši no publikas izraudzīsies daiļā dzimuma pārstāves, kuras varēs ļauties īpašām klēpja dejām.

Jau vēstīts, ka gada pikantākais pasākums ”Erots 2020” notiks 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma.

36 komentāri