“Karstāko” kadru izlase: pirmā pusgada pikantākie foto no pasaules un vietējo zvaigžņu dzīves

3 komentāri
“Karstāko” kadru izlase: pirmā pusgada pikantākie foto no pasaules un vietējo zvaigžņu dzīves
Privātais foto/instagram.com/kimkardashian/MEGA/SCANPIX

Šogad beidzot vasara lutina. Portāls Skaties.lv parūpējies, lai kļūtu vēl karstāk un, aizvadot 2018. gada pirmo pusi, piedāvā ”karstākos” kadrus no pasaules un vietējo šovbiznesa zvaigžņu dzīves un foto no draiskākajām ballītēm un “tusiņiem”.

Janvāra vidū, kļūstot par māmiņu trešajam mazulim, ar plikbildītes publicēšanu atzīmējās sabiedrības dāma Kima Kardašjana, kura šā gada pirmajā pusē ar ”karstiem” kadriem savus fanus lutinājusi vairākkārt.

Valentīna dienas gaidās pikantā izskatā pasaulei atrādījās realitātes šovu zvaigzne Farra Abrahama, krievu izcelsmes popdziedātāja un modele Nadja Voljanova, aktrise Meitlanda Varda un dziedātāja Niykee Heaton.

Ar plikumu izrādīšanu tabloīdu redzeslokā ne reizi vien nonāca arī brazīliešu ”Playboy” modele Ana Braga, porno aktrises un modeles Ērika Džordana un Mikaela Šēfere, popzvaigzne Rita Ora un citas seksīgas meičas.

Ar ”karstiem” un vasarīgiem kadriem savus atlastītājus priecējušās arī vietējās slavenības.

Tiem, kuri labprātāk plikumus bauda klātienē, neaizmirsts bijis gada ”karstākais” notikums – erotikas festivāls ”Erots” Ķīpsalā, bet ballīšu zvēru uzmanību iemantojis slapjo T kreklu konkurss Vecrīgas klubā ”Just”.

3 komentāri