Kardašjanu māsiņa jaungadā dzērumā fanus aplaimo ar iespaidīgu dekoltē

0 Komentāru
Kardašjanu māsiņa jaungadā dzērumā fanus aplaimo ar iespaidīgu dekoltē
INSTAGRAM

Jaunākā no Kardašjanu un Dženeru māsiņām – amerikāņu televīzijas šovu, ”Instagram” zvaigzne un uzņēmēja Kailija Dženere fanus aplaimojusi ar draiskiem foto. Sociālajos tīklos publicētie kadri liecina, ka daiļava 2020. gadu iesākusi ar vētrainu ballīti.

22 gadus vecā Dženere savā “Instagram” foto blogā publicējusi trakulīgu fotogrāfiju no Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, kurās viņa plosījusies kopā ar draugiem.

Momemtuzņēmums daiļavas kuplajam atbalstītāju lokam ir retā iespēja redzēt savu elku piedzērušos. Kā atzinusi Dženere, dzērieni šajā vakarā patiešām nav tikuši smādēti.

Bildītē, kas izpelnījusies tabloīdu uzmanību, Dženere pozē, pavedinoši sagrābot krūtis, ko knapi spēj saturēt mirdzošā mini kleita.

Fani zobojas par Kimas Kardašjanas kuplās ģimenes foto

Foto īsā laikā izpelnījies ļaužu sajūsmu – ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām tos apbēruši vairāk nekā 7 miljoni ”Instagram” lietotāju.

Tiesa, trakulīgās izdarības daudziem faniem bijis pārsteigums, jo kopš meitiņas laišanas pasaulē 2018. gada februārī viņa bija kļuvusi daudz atbildīgāka un rāmāka.

View this post on Instagram

when the tequila hits 😂🎉🎈🥂

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

0 Komentāru