Kailijas Dženeres pikantais bikini video ”uzkarsē” sociālos tīklus

4 komentāri
Kailijas Dženeres pikantais bikini video ”uzkarsē” sociālos tīklus
INSTAGRAM

Amerikāņu televīzijas šovu, ”Instagram” zvaigzne un uzņēmēja Kailija Dženere nedēļas sākumā sociālajos tīklos publicējusi ”karstu” video, kas reti kuru atstājis vienaldzīgu.

Jaunākā no Kardašjanu un Dženeru māsiņām – 22 gadus vecā Kailija Dženere – brīdī, kad pandēmijas dēļ pasaule uzlikta uz pauzes, par dzīvi dīkā nesūdzas.

Nesen viņa izmantojusi iespēju pārcelties uz savrupmāju ekskluzīvajā ”Holmby Hills” rajonā Losandželosā un sociālajos tīklos publiskojusi virkni kadru, kas ļauj ielūkoties, kā viņa iekārtojusies jaunajā 36,5 miljonus dolāru vērtajā miteklī.

Taču visvairāk Dženeres fanus sajūsminājis pavedinošs video, kurā šova ”Keeping Up With The Kardashians” zvaigzne iemūžināta pie baseina.

Īsajā reportāžā redzams, kā kārdinošo formu īpašniece, tērpusies niecīgā bikini, savu augumu apsmidzina ar pašas zīmola kosmētikas līdzekli.

View this post on Instagram

it’s getting hot out here @kylieskin

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Nepilnas diennakts laikā jutekliskais video skatīts ap 24 tūkstošus reižu, un ļaudis nav skopojušies ar komplimentiem viņas nevainojamajai ārienei. Sajūsmināto vidū ir arī dziedātāja Džastina Bībera daiļā sieva modele Heilija Bībere, māsa Hloja Kardašjana, šovu zvaigzne Olīvija Pīrsone.

Kardašjanu māsiņa caurspīdīgā kleitā sajūsmina miljonus