Jelgavas stacijā vilcienu gaida pavisam kaila ”Lauku sētas” Sigita

30 komentāri
Jelgavas stacijā vilcienu gaida pavisam kaila ”Lauku sētas” Sigita
DAINIS DERICS

Gaidot solīto sniegu un salu, kam janvārī vajadzētu pārsteigt Latviju, ”Lauku sētas” spilgtākā zvaigzne Sigita Valtere pošas unikālai fotosesijai. Viņa gatava atkārtot kadrus, kādos jau pozējusi kādu citu ziemu, mīnus 17 grādos gaidot vilcienu Jelgavas stacijā.

Kā Skaties.lv atklāj Sigita, laikā, kad viņai vēl nebija tetovējumu, tapa viena no spilgtākajām viņas ziemas fotosesijām.

”Tas bija 2013. gads. Vēlējos ļoti dullu fotosesiju, jo zināju, ka notetovēšos. Vēlējos kaut ko, lai fani redz, kāda esmu pirms tetovējumiem.

Tolaik biju ”ronis” – no aukstuma nebaidījos, patika peldēt āliņģī. Ārā todien bija mīnus 17 grādi, un kopā ar fotogrāfu Daini Dericu devāmies uz Jelgavas staciju, kur es pavisam kaila gaidīju vilcienu,” atceras Sigita.

Visu laiku nerātnākās ”Lauku sētas” zvaigžņu fotosesijas apskati TE!

Kad vilciens piebraucis, pasažieri bijuši ļoti pārsteigti, jo ne katru dienu gadās redzēt pilnīgi kailu sievieti mīnus 17 grādu salā un sniegā. Tajā laikā Sigitai bijuši pīrsingi krūšu galos, ko pēc tam diemžēl nācies aizaudzēt.

Diemžēl vairāk kā septiņus gadus šīs skaistās bildes ”Lauku sētas” zvaigzne izvēlējusies nepubliskot, jo bijušais draugs iebildis. Nu Sigita, kura iedvesmojusi neskaitāmas Latvijas sievietes nekautrēties no savām formām un iestājas par dabisku un sievišķīgu skaistumu, ar lepnumu publisko senos kadrus.

Fotogrāfam, kurš iemūžinājis Sigitu, seko un citus viņa darbus apskati TE!

”Viens onkulītis stacijā pat pastāvēja ilgāk un noskatījās visu līdz galam. Kāda omīte slavēja par jaunības drosmi un skaistumu, smējās, ka pati tā fotografētos, ja varētu.

Biju ļoti izbrīnīta, jo parasti jau omītes lamā!” atceras Sigita. Un viņai ir faniem vēl viena lieliska ziņa – ja šoziem kārtīgi sasnigs, Sigita gatava atkārtot līdzīgu sesiju!